Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a központi...

Szerintetek ez a központi írásbeli milyen lett? Magyar: 27 matek: 12

Figyelt kérdés
hozzá teszem az átlagom félévkor 4.5 lett. Közgazdasági suliba szeretnék menni !
2012. jan. 23. 12:55
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

ANDIZSUZSI !!


Figyelj csak !! Hadd tudjam már én, hogy mennyire érzem szomorúnak a helyzetet helyetted , nem kértem a szánalmad !! Ha már ennyire okostojásnak tartod magad !

2012. jan. 24. 08:50
 12/31 A kérdező kommentje:
De ha olyan nagyra tartod magad és vissza olvasnál akkor látnád a 7-ben ott van !!
2012. jan. 24. 08:51
 13/31 Andizsuzsi ***** válasza:
46%

Kedves kérdező!

Egyrészt ne kiabálj velem, én sem teszem. Másrészt eszem ágában sincs szánni téged, miért tenném? Harmadrészt te kérdezted, hogy szerintünk milyen lett. Arra válaszoltam, szerintem szar. Ezen meg lehet sértődni, az eredményen az nem sokat változtat.

2012. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

ANDIZSUZSI !!

Az ilyennek, mint te vagy nem kértem a kommentjét !!

Előbb gondolkodj és utána reagálj !

2012. jan. 24. 12:11
 15/31 Andizsuzsi ***** válasza:
61%
Miért milyen vagyok?
2012. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
OFFold már magad !! elég volt belőled !! bocsika!!
2012. jan. 24. 12:29
 17/31 Andizsuzsi ***** válasza:
61%
Látod-látod. Ordibálni tudsz, válaszolni nem. De azért nézd meg, hogy a többi válaszolónak is hasonló volt a véleménye. Azt meg elfelejtetted a kérdéshez odaírni, hogy csak azok válaszoljanak, akik szerint ügyes voltál. Azért sok sikert neked. Majd ha felnősz, a kritikát is jobban viseled.
2012. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

MILYEN HANGERŐN HALLOTTAD A KIABÁLÁST, ANDIZSUZSIKAA ??

Látod-látod, ha figyelmesen vissza olvastál volna most nem történt volna mind ez !! /De hát sajnos vannak ilyenek/ !

2012. jan. 24. 12:36
 19/31 anonim ***** válasza:
81%

Nos, meg kell valljam, engem itthon nem dicsérgetnének agyon, ha hazamennék egy 12-es matekkal. A vektoros feladat (ha az egész feladatot nézzük) öt pont volt, tehát erre ne fogd rá!

Szerintem tök mindegy, hogy 4.5 az átlagod, ha az, ahova jársz általános iskola igencsak az átlagon alul tanít. Én még ötödikben, kitűnőként váltottam iskolát, s az a kitűnőm 4.2 lett a következő tanév végére, mert erős volt a sulim. :) Most, 4.7 az átlagom (nyolcadik félév).

A közgazdaságin valószínűleg kell majd a matek, jobban, mint más iskolákban. A helyedben (ismétlem, a helyedben - ez nem parancs) nem elsőnek jelölném meg. Csak végigszenveded a négy(vagy több, bukásoktól függ) évet, és kikerülsz onnan teljesen életképtelenül. Keress valami szakközépet, amihez nem kell annyira matek.


Ha pedig nem tetszik az, amit most mondtam, akkor máskor ne tegyél fel kérdéseket. Nem azért vagyunk itt válaszolók, hogy a te drága popsidat nyaljuk, miszerint jobb felvételit nem is írhattál volna. Törődj bele! Nálunk a kettes tanuló (matekból bukás) összeszedett 55 pontot.

2012. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%
Az pedig, hogy valami szánalmas hülyegyerek módjára nagybetűvel irkálsz, elárulom, ordításnak számít itt :))
2012. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!