Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemeken általában...

Az egyetemeken általában hánykor kezdődik az első óra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ELTE (ájk) 8:00, BME: 8:15, de hogy neked mikor van aznap az első órád az órarendfüggő.
2012. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És általában hetente hányszor kezdődik 8-kor?
2012. jan. 25. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
akár minden nap. attól függ, hogy hogyan veszed fel az óráid.
2012. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint azt is meg lehet csinálni, hogy soha ne kelljen 8-ra menjek?


(bocsi, ha kicsit hülye kérdés)

2012. jan. 25. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül. Vannak bizonyos órák, amiből több kurzus van meghirdetve és lehet, hogy az egyik 8kor kezdődik a másik délután. Te pedig válaszhatsz a kettő közül.

Azért nem lehet általánosságban beszélni az ilyesmiről, mert attól is függ, hogy milyen tárgyaid vannak. Lehet, hogy te több tárgyat veszel fel, mint amennyit kötelező, de az is lehet, hogy kevesebbet (mert mondjuk megbuktál 1-2 tárgyból és emiatt bizonyos tárgyakat nem tudsz felvenni az adott félévben).

2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem első félévben megmondaták, mit kell felvennem, egy nap kivételével minden nap volt első órám, most második félévben egy nap kivételével nem lesz első órám... De gondolom ez változó, attól függ, hogy hirdetik meg az órákat. Néhol ha nagyon akarod, meg lehet csinálni, hogy legyen egy szabad napod, pl. most én is megcsinálhattam volna, csak akkor a többi nap meghalnék :D
2012. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!