Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól tudom, hogy nemcsak...

Jól tudom, hogy nemcsak számítógépes programmal kitöltött középiskolai jelentkezési lapokat lehet elküldeni? Megtagadhatja az általános iskola a kézzel kitöltött lapok leadását, amennyiben ők számítógéppel töltik ki a lapokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Az öcsémék kaptak egy 5 oldalas A4-es "dokumentációt" amit ki kellett tölteniük és azt adják majd le a tanárok. Annak idején mikor én voltam 8-os fel kellett írni egy lapra, hogy melyik iskolákba szeretnénk jelentkezni, milyen szakra, azt a tanárok számítógépre átvitték, a szülőket és engem behívtak, hogy leellenőrizzék, aláirattak egy papírt és elküldték. Szerintem jobb a számítógépes, mert a hugoméknak is már kézzel kitölthetős lap volt, és pár gyereké el is keveredett, későn ért be.

Az általános iskolák maguk választhatnak jelentkezési formát, ha bemész az igazgatóhoz és kérvényezed, hogy te nem kézzel írott formában szeretnéd leadni, akkor lehetséges, hogy engedélyezi.

2012. jan. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!