Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elvégzek egy 3,5 éves...

Ha elvégzek egy 3,5 éves alapképzést, akkor ha jelentkezek utána egy másik alapképzésre, ami 1,5-2év lenne, mivel rengeteg kurzus közös a két a szakon, akkor jelentkezhetek nappalira? Valamint lehetek államilag támogatott?

Figyelt kérdés
Ahova most járok, ott első 2 féléven fizetős voltam, most államin vagyok.
2012. jan. 26. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz nappalira persze, de az állam csak 1, azaz egy diplomát támogat. A második mindenképp fizetős lesz!
2012. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok,köszi a választ.de akkor ez így elég hülyeség,aki 2 szakot csinál egyszerre annak mindkettő támogatott,aki meg egymás után annak nem.meg így végülis h 8félévet támogat az állam tudtommal,amikor nekem csak 5megy el,járna még 3félév.
2012. jan. 26. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:

12 félévet támogat az állam.

Igen, többen két szakot csinálnak egyszerre, így próbálják kijátszani a rendszert - hozzáteszem, "legálisan". De nem egyszerű, nagyon nem...

2012. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyan tudtál a fizetősből az államiba átmenni? Köszi!


S hogy működik ez hogy az állam csak egy diplomát támogat? Ha Én az első diplomámat fizetősön szerzem,akkor a másodikat támogathatja az állam? Köszönöm!

2012. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az átlag miatt vettek át,nem tom pontosan én se hogy hogy működik,de oda-vissza rakhatják a hallgatókat.
2012. márc. 6. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!