Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a gyógyszertári...

Mi a különbség a gyógyszertári asszisztens és a gyógyszertári szakasszisztens között?

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk épp annyi kémia volt, amit tudunk is hasznosítani. Kb az általános kémia (középiskolai anyag) fele, ehhez egy nagyon minimális számolás. Szervetlenből a fémeket egy oldalnyi összefoglalás szintjén vettük, a többit viszonylag részletesen. Szervest még nem tanultunk, de nem lehet nagy dolog, ha 9 hét alatt 2 órában leadják. Nem vészes, a kémia éppen talán a legkönnyebb része a szakmának!
2012. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én ahogy tudom mindenhol 200-300 ezer forint körül mozog az asszisztensi, de utána szakasszisztensit is érdemes megcsinálni az plusz 200 ezer még. Szóval elég húzos meg minden. Én már gyakorlati idő alatt eltudtam helyezkedni amíg csináltam asszisztensit(kb másfél éve) pár csoporttársamnak még sajnos most se sikerült. Sajnos ez is telítődik,sok képzés indult, mert pár éve még hiány volt. Patikákat se lehet már nyitni. Mondjuk azt nem tudom külföldön mi a helyzet... van e rá kereslet? valaki?
2012. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!