Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A következő képzésemet támogat...

A következő képzésemet támogatja az állam? (Lent)

Figyelt kérdés
Elvégeztem egy főiskolai alapképzést (Bsc) és szeretnék még egyet elvégezni, ezt megtehetem államilag támogatott képzésen? Leveleznőn szeretném elvégezni.
2012. jan. 30. 14:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Volt, ahol azt olvastam, hogy mindegy, csak férjen bele a 12 félévbe (ami államilag támogatott). De ennek az ellenkezőjét is olvastam már...

Előre is köszi a segítséget!!

2012. jan. 30. 14:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia én úgy tudom, hogy ha már szereztél egy bizonyos képzési formában diplomát hiába van még féléved ugyanolyan képzési szinten nem lehetsz államilag finanszírozott. Ha államilag támogatottra akarsz menni és van még féléved akkor csak a mesterképzés marad. Esetleg felsőfokú szakképzés.
2012. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!