Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2010-ben érettségiztem, most...

2010-ben érettségiztem, most szeretnék megint felvételizni. Magyar, matek, töri, angol és info érettségim van, a szakra ezek jók is lennének. Felvételizhetek ezekkel a tantárgyakkal, vagy ezek közül egyik sem felel meg természettudományi tantárgynak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
az infó az elvileg természettudományi tantárgy.van olyan fősuli ahol a TTK-n van. :D
2012. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nah ezzel vagyok én is bajban, mert a könyvben elvileg mérnökire felvételizhetek matek,infóval, de elvileg az infó nem számit természettudományi tantárgynak. De a felvis könyben azt irja, hogy matek és...infót vihetek.
2012. jan. 31. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Info nem számít természettudományos tárgynak.


Ami felvi-n van írva az a érettségi tárgy, amit az egyetem szabhat meg. Természettudományos tárgy csak az évvégi jegyeknél kötelező. Érettségi tárgyként még egyelőre nem az.


Tehát nem felel meg egyiksem természettudományi tárgynak, de nem is kell, hogy megfeleljenek. Nyugodtan újrafelvételizhetsz ezzel.

2012. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!