Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásba jelentkezésnél...

Felsőoktatásba jelentkezésnél jegyeket be kell írni?

Figyelt kérdés
Most jelentkezem,számítógépen keresztül elektronikusan.A súgó azt irta nem kötelező amennyiben az érettségi eredmények jobbak lesznek.Szóval nem irtam be semmi osztályzatot,én az érettségire bizom.A testvérem szint úgy most jelentkezik egyetemre,de ő állítása szerint be kell irni mindenhogyan!De hát ott van ,hogy nem kötelező....hát akkor ?Már nem értek semmit....
2012. febr. 2. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Most miből áll beírni? Sosem lehet tudni, mi lesz. Talán mégsem siekrül olyan jól az érettségid.
2012. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De persze nem kötelező.
2012. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írd be! Úgyis a neked legkedvezőbb módszerrel számolják a pontjaidat! Ha beírod, és az érettségijeid nagyon jók lesznek, akkor duplázással számolnak még akkor is, ha be vannak írva a jegyeid.


De ha véletlenül a "nem duplázós" módszerrel lenne több pontod, és nincsenek beírva a jegyeid, akkor megszívtad.

2012. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
be kell írni, ugyanis a bizonyítványodról a másolatokat is be kell majd küldeni
2012. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kötelező. én se írtam be annak idején.
2012. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Be tudom irni,viszont ha beirom akkor úgy számolják...?Ha meg nem akkor az érettségit ? Bizi fénymásolatot csatolni kell ?
2012. febr. 3. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
és ha elszúrod az érettségit?
2012. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3,7 az átlagom! Remélem az érettségi jobb lesz,ha meg nem sikerülne vagyis elégtelen akkor meg eleve nem mehetek!
2012. febr. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!