Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg buktam 3 tantárgyból most...

Meg buktam 3 tantárgyból most félévkor, érdemes megpróbálni a főiskolát?

Figyelt kérdés
Elhatároztam h nagyon fogok tanulni a második félévben és már javítottam is egy-két tantárgyból, kérlek titeket ne ítéljetek el, azért buktam meg, mert nem tanultam nem vettem komolyan..... és azt sem tudtam hogy mit akarok, most se nagyon, de már legalább meg vannak amik közül választanék.
2012. febr. 4. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez nagyban függ attól h milyen tárgyakból buktál, illetve milyen fősikolára/szakra mennél...?
2012. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Matek, nyelvtan német :D BGF :DDD
2012. febr. 4. 12:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Van külön matek tanárom, és ha költségesre vennének csak fel, akkor azt is bevállalnám, szerencsére nem a pénz mondja meg...
2012. febr. 4. 12:02
 4/10 anonim ***** válasza:
"ne ítéljetek el, azért buktam meg, mert nem tanultam nem vettem komolyan." Ez nem kifogás, ez az egyetlen ÉRV amiért elítéllek. Max hármas lehetsz ezekből, szóval minimum három hármasod lesz, plusz ahogy látom, több is. Matek bukással akarsz gazdasági főiskolára menni..nem, elfecsérelt idő lenne.
2012. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán mehetsz főiskolára, de nem olyan szakra, amiből azok a tárgyak kellenek, amikből megbuktál. Biztos van valami, amiből jó vagy, és érdekel is. Mert ha nem érdekel semmi, akkor kár bevállalni a fősulit, ott sem fog jobban érdekelni.
2012. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de matekból akkor sem bukik meg az ember, ha nem tanul. Vagyis úgy értem, ha bizonyos fokig érdekel, és van hozzá érzéked, akkor gimiben tanulás nélkül lazán 4, de legalább 3-ast kapsz. Vagy ha ennyire nem érdekel, és nincs hozzá érzéked, akkor semmiképpen ne menj BGF-re, mert ott szinte minden szakon kell valamilyen formában a matek (és minden gazdasági képzésen). És jóval több és nehezebb (meg elvontabb), mint a gimiben.
2012. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha vkinek jó képességei vannak, akkor nulla tanulással sem bukik meg. Ha neked matekból karód volt, akkor gazdasági szakra sztem ne nagyon menj.
2012. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármiből is megbukni utolsó évben félévkor... Hát nem éppen biztató. Én is buktam 10-ben félévkor egy tantárgyból, de azért az embernek utolsó évre már össze kellene szednie magát. Még ha egy becsúszott volna, na de három? Nem tanultál és nem vetted komolyan, de a főiskolát vagy egyetemet csak úgy lehet elvégezni, ha komolyan veszed, az ennél már csak nehezebb lesz. Ráadásul ahogy előttem is írták, pont a matek... Az azért eléggé kell gazdasági képzésre. Nem tudom, mi lenne neked a legjobb, végül is meg lehet próbálni, valószínűleg fel is vesznek önköltségesre, de azért arra számíts, hogy nem lesz egy egyszerű menet.
2012. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Matek karó ->gazdasági, műszaki pálya kiesik, BGF-et gyorsan felejtsd el. Német, nyelvtan bukás, hát bölcsésznek se menjél. gondolkozz a maradék szakmákban, amihez semmi ilyesmi nem kell.
2012. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, tényleg nagyon rendesek vagytok hogy őszintén kifejtettétek, de mindig 4-s voltam matekból, nincs nyelv érzékem sajnos azért buktam meg hát lusta voltam tanulni, azt valljuk be :))) de osztályfőnököm szerint az ember bármire képes ha nagyon akarja, és szerinte minden lehetséges, csak akarni kell
2012. febr. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!