Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valamit elszúrtam tárgyfelvéte...

Valamit elszúrtam tárgyfelvételnél:/ Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Már írtam ki egy kérdést, de senki nem válaszolt rá... Most megpróbálom újra, kicsit kibővítve, hátha más kérdéseimre is választ kapok.

A lényeg, hogy komédián vagyok elsős,és...lehet, hogy butának tűnök, de fogalmam sincs, mi az a humán orientáció meg média orientáció és miért kell ezt most választani:/ Ha valaki erre tudna válaszolni, nagyon örülnék.

A másik pedig, hogy a fent leírtakból kifolyólag, felvettem olyan tantárgyakat amik mind a két orientáción vannak...ergó valamit le kéne adnom...csakhogy azt írja neptun, hogy nincs tárgyjelentkezési időszak, miközben a suli naptárában meg az van írva, hogy febr.5-ig van regisztrációs hét...most akkor mivan?:S így nem tudok leadni semmit aminek nem kéne az órarendben lennie:S összezavarodtam... HELP!


2012. febr. 4. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék, hogy nem is tudok beiratkozni:$

A státuszom: új,

a félév státuszom pedig: még nem meghatározott.

Most ez mi?:$

Fizetősön vagyok ha ez számít valamit... amíg nem fizettem be addig nem is tudok beiratkozni...? azt írja ki, hogy nincs beiratkozási időszak ehhez a félévhez.

Valaki segítsen légyszíves:$$$

2012. febr. 4. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy elkezdődik a félév menj el a TO-ra (Tanulmányi Osztály) és ott kérdezősködj, meg ott majd elrendezik neked... De amúgy a szaktársaidtól miért nem kérdezed meg hogy ők mit és hogy vettek fel?
2012. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a baj, hogy valamit nem fizettél be. Általában náluk ez szokott a probléma lenni.

De most komolyan, ha ennyire nem tudod mi a probléma, vedd fel a telefont és hívd a tanulmányi osztályt.

2012. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Talán olyantól kellene megkérdezned, aki a te szakodra jár. Ez még nem jutott eszedbe? Nincs olyan évfolyamtársad, aki képben van? Nem ismersz felsőbb éveseket? Egyetemi honlapon nincs leírás?? Találd már fel magad kicsit.

2. A TO-n érdeklődj.

2012. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

miért nem iratkoztál még be? (neptun/ügyintézés/beiratkozás/lehetőségek/beiratkozás-> aktív)

A többiről fogalmam sincs, de ez az orientáció szerintem olyan mint a mi sulinkban a specializáció (a képzéseden belül milyen szakirányt választasz). Ez alapján arra következtetek, hogy amire specializálódni szeretnél ahhoz az "orientációhoz" tartozó tantárgyakat kell felvenned.


Szerintem az nagyon gáz, hogy erről még nem tudsz semmit, miért nem fordulsz a csoporttársaidhoz? Az iskola honlapján is biztos van erről valami tájékoztatás vagy a mintatantervben.

2012. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért nem iratkoztam be, mert NEM TUDOK. nem enged...
2012. febr. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!