Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy Pécsen rendkívüli tanítási szünet lesz 1-2 napig?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években, attól a kis hó mennyiségtől sem jártak már a buszok, órákat késtek a vonatok. Van erre esély hogy idén elrendelnek 1-2 nap szünetet Pécsen?

2012. febr. 4. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egy alkalomra emlékszem, amikor hivatalosan nem rendeltek el semmit, de annyira fagyos, csúszós volt az út, hogy még gyalogosként sem lehet közlekedni. Ergo mindenki kénytelen volt otthon maradni. Engem édesanyám bezavart a suliba, hiába mondtam neki, hogy felesleges, de nem nagyon érdekelte. Bementem (ez olyan 10 óra körül volt) tök üres volt a suli, és egyetlen egy emberrel találkoztam, az ofőmmel, aki mondta, hogy szinte senki nem jött be, és nyugodtan menjek haza.

Tehát, ha tényleg olyan járhatatlan lesz minden, akkor elrendelés nélkül is elnézik, ha otthon maradsz :) bár ez attól is függ, pl én bejárós vagyok és, ha nekem innen nem indul buszom, akkor úgy jártam, de ha te egy utcára laksz a sulitól az azért nem kifogás :D

2012. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Város másik felén lakom a sulitól :D Még bejárós voltam, minden reggel a Mecseken kellett átjönni, nekünk terepjáróink voltak én mindig oda értem a suliba... :S Jó lenne ha végre sikerülne kimaradni :D
2012. febr. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!