Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is írtok egy csomó mindenbő...

Ti is írtok egy csomó mindenből rögtön a szünet utáni első héten?

Figyelt kérdés
Én próbáltam arra szavazni, hogy legalább 1-2 tárgyból szünet előtt írjunk, de le lettem hurrogva. Aztán most tanulhatok, mint a hülye :S Ha van valami, amit nem szeretek a szünetekben akkor ez: utána rögtön mindenből kell írni :S
2012. jan. 2. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egész decemberben és januárban vizsgaidőszakom van. Nah kinek rosszabb?:)
2012. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kinek rosszabb, mert én dolgozom is mellette, plusz kiegészítő érettségikre készülök, most OKJ-n vagyok.
2012. jan. 2. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem,mert nem vettem fel vizsgát arra a hétre.Sajnos nem tudsz mit tenni,sokan preferálják a szünet utáni dolgozatokat,mert nincs kedvük az ünnepek előtt tanulni,de azt nem látják be,hogy az ünnepek alatt még rosszabb...
2012. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!