Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szünet után ki megy Debrecenbe...

Szünet után ki megy Debrecenbe a Sirius nevű iskolába okj képzésre?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok
2011. aug. 7. 01:03
1 2 3
 1/21 Vass Zsuzsanna válasza:
Milyen szakra?
2011. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az mindegy
2011. aug. 7. 15:43
 3/21 anonim válasza:

Szia, én fontolgattam, hogy a Siriusba jelentkezzek banki szakügyintéző szakra, de bizonytalan vagyok. A határidő aug.31., tehát még van időm átgondolni.

Némileg segítené a döntésemet, ha valami pozitívat hallanék az iskoláról. Debrecenben még a Perfektbe mehetnék, de nem tudom melyik lenne a jobb.


Idén érettségiztem(és lány vagyok)

2011. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Szia, én fontolgattam, hogy a Siriusba jelentkezzek banki szakügyintéző szakra, de bizonytalan vagyok. A határidő aug.31., tehát még van időm átgondolni.

Némileg segítené a döntésemet, ha valami pozitívat hallanék az iskoláról. Debrecenben még a Perfektbe mehetnék, de nem tudom melyik lenne a jobb.


Idén érettségiztem(lány vagyok és 18)

2011. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Vass Zsuzsanna válasza:
egyik ismerősöm ment a Siriusba banki szakra de most nyáron az erste bankba volt a gyakszija( vele együtt voltam csak én pénzügyi szakügyintézőnek tanulok a Cívisben)....(Sirius)ez a suli elég laza....alig van vmi az órákon ezt az ismerősömtől hallottam...nem éri meg válasz más sulit vagy szakot vagy menj a computerschool-ba én se tudom h hova menjek bár van már szakmám de többletpontok ként menni kellene emelt szintű vagy felsőfokú képzésre
2011. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Nekem is az volt a tapasztalataim szerint a benyomásom, hogy a Sirius laza suli. Komolytalannak tűnik, szinte olyan mint egy középiskola. A Computer School-t meg méginkább "gagyinak" látom, de persze személyes tapasztalatom nincs, csak a hallottak, olvasottak alapján alakult ki bennem ez a kép.


Én a Perfektbe fogok menni, de az, hogy jól döntöttem-e majd csak később derül ki. Az egyetlen hátránya a sulinak, hogy nincs külön épülete, a Diószegi úton folyik a tanítás, a Huszár Gálban bérel termet. Persze ez nem jelenti, hogy rossz lenne, a képzés ettől függetlenül lehet komoly.


Kedves kérdező! Te milyen szakra mész a Siriusba?

2011. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Vass Zsuzsanna válasza:
banki szakügyintézőire mész a perfektbe?
2011. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Igen.


Talán te is?

2011. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Vass Zsuzsanna válasza:
még gondolkozom rajta...miket kell amugy kitölteni? azt tudom h van regisztrációs dij.....csak nekem már kellene fizetnem mert van egy szakmám...fiú vagy lány? bocsi a kérdésért....xD
2011. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Én bementem a Kálvin térre az irodájukba, ott kitöltöttem egy jelentkezési lapot(alapadatok: név, szül.hely,idő,lakcím,TAJsz,stb...+ természetesen a szak megnevezése amire jelentkezel), de neten is lehet el lehet küldeni:

[link]

Én mindenesetre szeretem az ilyet személyesen intézni.

A héten telefonáltam, augusztus végén értesítenek, akkor majd be kell menni, és elmondanak mindent részletesen. Akkor kell a jelentkezési díjat is befizetni.

Én ingyenes vagyok, tehát az egyéb fizetnivalókról nem tudok, az nem érint engem. De szerintem havonta kérik az összeget, az elsőt gondolom augusztus végén.

Viszont, szerintem már július végén lejárt a határidő, de azért próbálkozz(minél hamarabb), szerintem utólag is felvesznek, főleg ha pénzük is van belőle:).

(Lány vagyok)

2011. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!