Hogy puskázzak?

Figyelt kérdés
Holnap javító dolgozatot írok földrajzból de annyira nem érdekel, hogy egész nap tanultam és SEMMIT nem tudok! Megvan, hogy melyik leckéből kell írnom és nincsenek kérdések csak ebből a leckéből le kell írni amit tudok! Na és megírtam előre a dolgozatot amit óra végén beadok. De órán az üres lapra mit írjak? Hogy cseréljem ki a két lapot? Minden dolgozatra tanulok nem nagyon szoktam puskázni csak 4es 5ösök vannak a bizonyítványba de a földrajz kettes nagyon nehéz és az amit annyira lesz@rok! Ma hívtak szánkózni, moziba, sétálni de nem mentem sehova mondtam, hogy tanulnom kell!! És hiába tanultam egész nap!:(((
2012. febr. 5. 19:48
 1/5 anonim válasza:

Nem értem. Ha annyira nem érdekel, minek kell a puska?


Én a harmonikamódszert szoktam alkalmazni. Leírod az anyagot egy 50cm*5cm papírcsíkra. Harmonikaformában összehajtod, majd a gerincénél összecelluxolod. Így egy apró, tenyérnyi kis "könyvet" kaptál, tele információval.

2012. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem érdekel, az se érdekeljen hányas lesz.
2012. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként a válasz a kérdésre:SEHOGY!
2012. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megoldtam úgy, hogy csillagos 5ös lett:) tudjátok azrét nem akarok megbukni és a szüleim is haragudnak a rossz jegyért! am 7.-es vagyok és ez beleszámít a felvételibe is
2012. febr. 8. 20:37
 5/5 A kérdező kommentje:
és köszönöm a vűlaszokaat!:)
2012. febr. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!