Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
most lesz egy technikusi vizsgám de szivesen mennék egyetemre jó tanuló vagyok versenyeken is jó eredményeket érek el szakmámba és szakirányba mennék tovább de a bökkenő h pénzem az nem nagyon van 20 éves vagyok de már kiskorom óta saját pénzemből ruházkodok meg minden de annyi pénzt nem tudok keresni egy nyár alatt h egy évi sulimat kifussa mert egy nyár alatt 400 ezer körül tudok keresni! de közben suli után lenne lehetőségem kimenni Angliába de ha halasztok egy évet félek nem mennék vissza a suliba !
2012. febr. 6. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kimennék Angliába a nyelvtanulás és a pénz miatt, ha mégis lenne kedved egyetemre menni mikor visszajössz, már nem csak nyelvvizsgával, hanem elegendő tőkével is fogsz rendelkezni, ha meg kint maradsz, az magától érthetődik. 20 évesen még nagyon fiatal vagy, van aki 30 évesen kezdi az egyetemet, és semmiről sincs lekésve! Egyszóval én kimennék, azt meglátnám mi lesz, merre tovább!

26/N

2012. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyire átlátom a helyzetet, most nm tudnád finanszírozni az egyetemet, ergo ezt ki is lőhetjük. Maradhatsz itthon, de itt életed végéig dolgozhatnál, akkor sem biztos, hogy lenne annyi pénzed, amennyi az egyetemre kell. Az Angliába való utazás viszont több pozitívumot rejt. Lesz egy stabil nyelvismereted, nyelvtudásod, ami a mai világban elengedhetetlen; pénzt tudnál spórolni a későbbi életedhez; világot látsz; és ezek együttes hatására rengeteget tanulsz az életből, tapasztalatokat szerzel, új dolgokat tanulsz, amiket később az élet bármely területén tudsz hasznosítani.

Én éppen ezek miatt kimennék Angliába!

16/L

2012. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kedves 16 éves, azért ossze ne szard magad a nagy bolcsességben.
2013. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!