Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aggódom a külső gyakorlati...

Aggódom a külső gyakorlati hely miatt. Tudtok adni esetleg pár tanácsot mit hogy érdemes csinálnom hogy minden rendben menjen?

Figyelt kérdés
11.es vagyok, idén nyáron kell mennem először külső gyakorlati helyre dolgozni. (hűtő-klíma szerelő) szerencsém volt annyiban hogy találtam itt a városban egy kis helyet, aránylag közel is van. a nyáron 3 hetet kell mennem majd következő évtől a gyakorlat részt ott töltenem végig. az igazat megvallva félek egy kicsit. nem sok tapasztalatom van mit hogy kell csinálni, mire számíthatok. tudtok adni néhány ötletet amit érdemes betartanom? ez egy olyan kis cég ami háztartási kisgépekkel is foglalkozik és néhány gyárnak is a szervize. csak remélni tudom hogy nem fognak nagyon szivatni és nem fognak túl nagy kellemetlenség érni, bár én általában kicsit túlreagálom a dolgokat
2009. jún. 2. 14:06
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne aggódd túl ezt a dolgot, természetes, hogy izgulsz, de azért annyira nem kell. Jó hogy nem tudsz sokmindent, honnan is tudnád, hisz suliba jártál, azért mész oda, hogy segíts. A lényeg, hogy légy udvarias, de ne tolakodó. Kérdezd meg, hogy mit segíts, mit csinálj és érdeklődj a munka iránt, de ne legyél azért idegesítő, és ne légy útban. Ha csinálni kell valamit, még ha piszkos munka is, akkor ne húzd a szádat, hanem csináld meg és mindenre figyelj oda, hogy jól csináld, de ha elrontasz valamit akkor ne sumákolj, hanem menj oda a főnökhöz vagy aki segít/tanít, és mond el neki. Légy pontos.
2009. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, igyekszem így alakítani
2009. jún. 2. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!