Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire vettétek figyelembe...

Mennyire vettétek figyelembe a lakhelyeteket egyetem választásnál?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Engem csak a szak érdekelt és az, hogy melyik a legjobb hely, ahol azt tanulhatom, mindegy hol van.
2012. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy kisebb településen lakom Pest megyében, az volt a fő szempont, hogy bp-i egyetem legyen a választott, mert máshova nem tudtam volna bejárni, koleszos nem akartam lenni.
2012. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább csak azt hogy az egyetem melyik városban van,és az a város mennyire tetszik.
2012. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bensdorp ***** válasza:
0%
Nálam szerencsére a szakmai, pénzügyi, időtakarékossági és kulturális szempontok mind egybeestek, így könnyű volt a választás. De ha más lett volna a dolgok állása, valószínűleg ez a fontossági sorrend döntött volna: 1. szüleim támogatási lehetőségei, 2. egyetem színvonala, 3. egyetemi város adta lehetőségek, 4. távolság. Ha pedig párkapcsolatban élsz, és valóban nagyon komoly, érzed, hogy csak Vele töltheted majd az életedet, az mindent átír, és az kerül 1. helyre, hogy Vele egy városban éld a mindennapjaidat, hiszen mindig a szeretteid az élet értelme, nem a munkád.
2012. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel idén már a legtöbb szakon van tandíj, ami önmagában is borsos, ezért nem engedhetem meg magamnak,hogy más városban tanuljak. mentem én volna szívesen Pestre, de a közoktatási törvény közbeszólt, így maradok Pécsen a szüleimnél, és ugyanazt szeretném tanulni,csak ugye helyben..
2012. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is csak a saját városomban lévő egyetemre jelentkeztem. nem mintha az olyan jó lenne (NYME, Szombathely), de itt is van olyan szak, ami engem érdekelt (kémia).
2012. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!