Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné átiratkozni?

Szerintetek megérné átiratkozni?

Figyelt kérdés

Nagyon nem érzem jól magam a mostani osztályomban.30/5 ember tanul kb,folyton beszélgetnek órán,nem lehet néha figyelni tőlük,mindegyik tanárnak baja van osztállyal stb.és mint embereket sem kedvelem őket,paraszt bunkó és amúgy is nem találom a közös hangot.Az osztályból 3 ember van akivel szoktam beszélni.Szóval nagyon nem szeretek ide járni :/

Viszont van egy másik suli ahova a 2 legjobb barátnőm jár és oda szívesen mennék csak ott angolul tartják az órákat és ők nulladikban erre készültek fel.de amúgy jól tudok angolul és lehet egy nyár alatt fel tudnék készülni.másrészt én olaszt tanulok második nyelvként ők meg spanyolt.de szerintem egy nyár alatt ezt is betudnám hozni mert nyelvekből jó vagyok.

És ez a suli sokkal közelebb is van mint a mostani.

Csak egy baj van.A jelenlegi sulimban van egy barátnőm és szerintem örökre megharagudna ha otthagynám őt:/ Másrészt nem tudom szerintetek fel lehetne zárkózni az új suliban?

Megérné átiratkozni a következő évben?


2012. febr. 12. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenképp,de nem a köv. évben,hanem most!
2012. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

csak hát szerintem hipp hopp nem tudnám bepótólni a spanyolt vagy az angolt:S

m

2012. febr. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!