Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány oldalasnak kell lennie...

Hány oldalasnak kell lennie kb. egy történelem tételnek? Miről írnál egy államalapítás c. tételben?

Figyelt kérdés

Töri tételeket dolgozok ki a kisérettségire és gondoltam megcsinálom levezetésként a számomra egyik legkönnyebb és legszebb tételt, aminek címe: az államalapítás.


Az addig tiszta és világos, hogy az államalapítás kapcsán a legfontosabb személy István király, ugyanakkor Géza fejedelemről sem szabad megfeledkezni, hiszen ő kezde meg az államalapítást (ugye jól tudom?)


Miket kell feltétlen megfogalmazni az államapítás c. tételben és hány oldalasnak kell lenni átlag egy tételnek?



2012. febr. 12. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben van némi helyesírási hiba bár nem sok , és Szent István uralkodása van benne meg egy kis előzmény. Ez jó lesz meg max töri könyv ha még vmit említ elég rá a Száray.
2012. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
***** ebben ezt lehagytam.p

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!