Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg tudom nézni valahol, hogy...

Meg tudom nézni valahol, hogy hány államilag támogatott félévem maradt még?

Figyelt kérdés
nálam egy kissé bonyolult a dolog, mert pillanatnyilag párhuzamos képzésben járok 2 szakra. a másodikat az első harmadik félévébe kezdtem, így elvileg nem kellene duplán számolniuk. de a gond, hogy én már előtte is jártam két félévet egy harmadik szakra is. így se számolják duplán? van valami oldal ahol meg lehet nézni, hogy hivatalosan mennyi elhasznált félévet tartanak számon nálam?

2012. febr. 13. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van ilyen!Próbáld meg magadnak kiszámolni!Gondolt át hogy hány félévet jártál államilag támogatott képzésre!12 félévet azaz 6 évet támogat az állam!
2012. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!