Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Ma utaltattam bankkal...

FONTOS! Ma utaltattam bankkal az e-felvételi díját, a közleményből kimaradt az azonosítóm. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most ilyenkor mi van? Anyámék azt mondják ne aggódjak, majd utólag zaklatnak, hogy ki kell egészíteni. Én azért aggódok....
2012. febr. 13. 21:22
 1/8 10inchhero ***** válasza:

hát, őszintén, aggódj, mert így nem tudják, hogy te küldted. Én is most fogom, de direkt 3x leellenőriztem minden adatot (pl. számlaszám, azonosító).

szerintem utald el mégegyszer, jól. A rosszat meg próbáld meg elintézni, csak már elég szűkös a határidő, biztos, ami biztos :D

2012. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a nevedet megadtad és csak az azonosítód maradt le?
2012. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Telefonáld fel őket! Ők megmondják mit kell tenned.
2012. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaja pont ezért kérdeztem
2012. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Banki átutalás esetén az e-felvételi rendszer által osztott felvételi azonosító számot az átutalási közlemény rovatba be kell írni. Az e-jelentkező tudomásul veszi, hogy amennyiben ezt elmulasztja, a felvételi eljárásban nem lehet azonosítani a befizető személyét, így az ilyen módon való befizetést nem fizetettnek minősül"
2012. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A nevem igen, csak a közlemény maradt ki. Holnap bemgyek a bankba meg akkor felhívom őket... Áhh, hiányzott most ez nagyon...-.-' Mondjuk csak magamat okolhatom ez a szar:D
2012. febr. 13. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már bárkivel előfordulhat ilyesmi!Nekem volt olyan hogy a koli díjat utalták máshova...Hívd fel holnap őket és mond meg hogy te befizetted a pénzt, azonban az azonosítód véletlenül lemaradt és kérdezd meg hogy mi a teendő ilyen esetben!
2012. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végül is igazolásod van arról,hogy befizetted.Gondolom ezt csak azért mondják,hogy figylejen rá fokozottan az ember.Biztosan elintézik.Meg lehet nézni,hogy mikor történt az utalás,az rajta van az igazolásodon is.

Vagy,ha nagyon bvziskodnak,akkor próbálják meg visszautalni a pénzt.Mert nem kaptál érte semmit.

2012. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!