Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bele lehet rázódni a tanulásba...

Bele lehet rázódni a tanulásba pár év kihagyás után?

Figyelt kérdés
4éve érettségiztem és utána szakmát szereztem. Gondolkodok rajta, hogy levelezőn lediplomázok. A probléma az, hogy 4év alatt sokat felejtettem. Mennyire hátrány ez így? Természetesen átnézném a régebben tanultakat. Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 16. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az elején nehezebb lesz visszarázódni, de utána már sima ügy lesz az egész! Vágj csak bele, elvégre sok tanult ember kell! ^^ Hajrá.
2012. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Levelezőn eleve nehezebb, mert magadnak kell beosztanod az idődet, nem nagyon tudsz kitől kérdezni, stb. Nem lehetetlen persze, de elég nehéz, ha munka mellett akarod így csinálni. Az ember hajlamos alábecsülni, hogy mennyi időt kell szánni a tanulásra.. Nem lesz könnyű.
2012. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem bele lehet rázódni a tanulásba. Ha most szeptemberben akarsz kezdeni, akkor talán annyival megkönnyíthetnéd a dolgod, hogy azokat a tantárgyakat, amik fontosak a szakhoz, nyáron elkezded átnézni. Én 2 éve végeztem, és most biológiára jelentkezem, és úgy tervezem, hogy nyáron átnézem a gimis biológiát meg kémiát (talán még a matekot is), de lehet, hogy már korábban nekiállok. Csak akarás kérdése.
2012. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%
Igen,bele lehet ha nagyon akarod!! :)
2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem, három év kihagyás után, igaz nappalin. Hát nem könnyű, de ha van akaraterőd és olyan szakra mész ami érdekel, sikerülni fog.
2012. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám munka mellett 34 éves korában szerzett diplomát levelezőn, úgyhogy szerintem meglehet csinálni, ja és neki ugye több, mint 4 év telt el a tanulások között.
2012. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 15 évet hagytam ki... Miből is? Középiskolában nem tanultam lófszt sem. Mégis sikerült belerázódnom. Jobban megy mint a húszévesek többségének.
2013. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!