Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E felvételi, hitelesítő...

E felvételi, hitelesítő adatlap nyomtatása! Miért nem akarja nyomtatni?

Figyelt kérdés
Rákattintottam hogy hitelesítő adatlap nyomtatása..meddig kell még várnom? (már vártam több mint fél órát)a nyomtatóval lehet baj? bevan kapcsolva.
2012. febr. 16. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
fél órát semmiképp nem kell várnod,tölt valamit?próbáld újra
2012. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáltam újra..de nemnagyon látom hogy töltené..egyáltalán milyen formátumban kéne megnyitnia? vagy milyen reakciót várjak tőle? rákattintok hogy hitelesítés..egy pillanatra elhalványul mintha töltene valamit,de aztán visszaugrik...
2012. febr. 16. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
pdf-ben kéne megnyitnia
2012. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van telepítve a gépemen pdf ,sőt most próbáltam más pdf formátumot megnyitni és sikerül...a jelentkezésben pedig minden zölden ki van pipálva,szóval abban sem lehet hiba elvileg
2012. febr. 16. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik nyomtatóval
2015. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!