Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedden feladtam a hitelesítő...

Kedden feladtam a hitelesítő lapot az e-felvihez és miért nem hitelesítettek?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok hitelesítve, pedig már kedden feladtam ajánlott levélként, már rég oda kellett érjen. A felvételi eljárási díjat is rég befizettem. TI már hitelesítva vagytok?
2012. febr. 17. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
én egy éve jelentkeztem. akkor is rohadt sokáig kellett várni, mire hitelesítették. ha mindent megtettél, no para.
2012. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már egy hete feladtuk a lapot és még mindig nincs hitelesítve:(
2012. febr. 21. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Le van írva az e-felvételi felületén,h senki ne parázzon a hitelesítésen,mivel márc. 5-ig lehet feladni az adatlapokat,értelemszerűen a hitelesítés feldolgozását csak a határidő lejárta után kezdik el.Ugyanez vonatkozik az eljárási díjra is.Csak 24. után kezdik feldolgozni és megjeleníteni a befizetett/átutalt összegeket!

Szval ne aggódj,nincs semmi probléma a felvételiddel!:)

2012. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jó,lehet,h abban tévedtem,h nem várnak márc 5ig a hitelesítéssel,de az biztos,h nem sietik el a dolgot.Emailen értesíteni fognak ha már feldolgozták,meg nyilván meg fog jelenni az e-felvételin is.
2012. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem. Ajánlott levélként bizonylat van a hitelesítő lap elpostázásáról.Természetesen az átutalt összeget hamarabb elkönyvelték az már rég zöld pipa a rendszerben, a pénz elküldése előfeltétele a hitelesítő lap elküldésének és úgymond az egész hitelesítésnek is. Persze ennyi dolgot,adatot feldolgozni nem kis meló lehet....
2012. febr. 24. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!