Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szóbeli tételeid...

Milyen szóbeli tételeid voltak/vannak kémiából középszinten?

Figyelt kérdés
A kifejtős tételekre gondolok nem a kísérletekre. Kiegészítő érettségit csinálok és én nem fogok kapni tételsort, ezért kíváncsi vagyok, hogy nagyjából egységesen kapjátok e ti meg a tételeket, mert akkor feltehetően nekem is hasonlóak lesznek.
2012. febr. 18. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
középszintem a szaktanár ad tételsort, ott ahol érettségizni fogsz! Én legalábbis így tudom....
2012. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok kapni, de most nem mennék bele hogy miért. Viszont tényleg érdekelne, hogy kinek milyen volt/van!
2012. febr. 18. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
olyan nincs, hogy nem fogsz kapni!
2012. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Figyi. Akkor leírom, bár nem ez volt a kérdés. Nem fogok kapni, mert én KIEGÉSZÍTŐ érettségit fogok csinálni. Nem vagyok középiskolás. A tételsort eleve szabályellenes kiadni, csak nyílt titok, hogy középsuliban mégis mindenki megkapja. Én nem kaphatok, mert én a kormányhivatal által szervezett bizottságban fogok érettségizni egy számomra még ismeretlen iskolában. NEM FOGOK KAPNI TÉTELSORT. Remélem most már világos. Innentől kezdve próbáljon mindenki a kérdésre válaszolni és nem kell azon rágódni, hogy vajon kapok e tételsort vagy nem. Elég, ha csak én tudom mi a helyzet.
2012. febr. 18. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
26 vagyok, kiegészítő érettségit csinálok, nem vagyok középiskolás, mégis van tételsorom :) hát én tuti nem írom le neked a 20db tételcímet, azt se tudom mit kér az érettségiztető tanárod, hogy írnám már le?????! középszinten a szaktanár határozza meg a témaköröket,amit ki kell neki adni!!! Kidolgozva viszont már nem legális!!!! Üdv
2012. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy értetlen vagy maradjon a te egyéni szociális problémád. Hogyan kaphatnék már tételsort, ha azt sem tudom, hogy hol fogok érettségizni? Ha pedig nem vagy képes leírni akkor inkább ne is válaszolj. Piros pacsi, mivel egyszer sem a kérdésre válaszoltál.
2012. febr. 19. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
lehet én értetlen vagyok, de te sajnos hülye! olvass és tájékozódj az oh oldalán! ;)
2012. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na figyelj, akkor elmondom még egyszer, úgy látszik nem világos. Tehát. A kormányhivatalon keresztül jelentkeztem, sajnos a volt iskolám nem fogadta a jelentkezésem. Tételsort szabálytalan kiadni, ha épp az OH oldalán vagy akkor te is láthatod. Témakörök azok igen vannak, persze le is lehet tölteni. De témakör nem egyenlő tételsorral. Pl az a témakör, hogy Fémek és vegyületeik az azért elég tág. Ja és nem 20 témakör van, hanem 30. Felöleli a legnagyobb témákat. És épp erről beszélek, hogy én nem is fogok kapni tételsort, mert a kormányhivatal fog beosztani egy random iskolába és az ő bizottságuknál fogok érettségizni. Nem tudom milyen iskolában fogok érettségizni, nem tudják még megmondani. De ha tudnám is mind1 lenne, mert nem egy ottani tanárnál fogom letenni a vizsgát, hanem a Kormányhivatal által választott személynél. Ezt ők mondták. Személyesen mentem be hozzájuk aminap, hogy akkor hogy és mint lesz ez. De légyszíves ne hülyézz le, mert nem a kisujjamból szoptam ezeket az infokat. Azért a Kormányhivatalnak szerintem hihetek... tehát, vagy leszel olyan rendes és leírsz néhány példatételt a te tételsorodból (nem kell az összeset, nem is kértem, hogy az összes legyen), vagy pedig akkor kérlek ne írogass ide, mert nem az volt a kérdés, hogy szerinted miért nem kapok tételsort. Bőven elég, hogy én pontosan tudom velem mi van, vagy épp mi lesz.
2012. febr. 19. 11:32
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
30 témakörből, megkaptam 20-t szóbelire! vagy ha szerinted mind a 30 lesz akkor mi a kérdés?? Sőt még a kérdésed is rossz! Volt érettségizőket kérdezz, h ők mit húztak!! csak ők tudnak válaszolni és csak egy tétellel!! szerinted én ezek után leírom neked, h nekem melyek vannak? xD előbb pózolnék meztelenül a hóban!! keress egy balekot aki segít neked, és rád vesztegeti az idejét, bár én szerintem eleget segítettem neked, innen már csak rajtad áll h mire jutsz, vendégdiákként fogsz érettségizni valahol, akárcsak én... érdekes én bementem, ide-oda mentem, mindent elintéztem és mindent tudok! csak ügyesen! ;)
2012. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát tudod, ha ennyire önző vagy akkor inkább nem is kell a segítséged. Csak tudnám, hogy ha nem vagy hajlandó segíteni mi a francért írogattál ide? Csak kíváncsi voltam, hogy nagyjából milyenek szoktak lenni a tételsorok és kész. Nem vettem észre, hogy én ezzel bárkinek a lelki világát megbántanám. De biztos bennem van a hiba, hogy kis segítséget kértem...
2012. febr. 19. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!