Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik felkészülni...

Mennyi időbe telik felkészülni az informatika szóbeli érettségire Középszinten?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő.

Én kb. 2 napot tanultam rá.

2009. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ, hogy egyedül vagy tanárral készülsz és megvannak-e a tételeid... mert ha megvannak a tételeid akkor már csak ki kell őket dolgozni, nem tudom milyen könyvből tanulsz, én ebből készültem: Végh András: Szóbeli tételjavaslatok - informatika középszintű érettségi

Így már tőled függ, hogy mennyi idő alatt tanulod meg, mi alig egy hónap alatt készültünk fel rá, egyáltalán nem lehetetlen pláne hogy nagy része gyakorlati tétel.

2009. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én Holczer József, Informatika szóbeli érettségi c. könyvét vettem meg. A gond, hogy nagyából egyedül készülök illetve készülnék. Októberben tervezem letenni az érettségit és ez majd azt jelenti, hogy nincs tételsorom hiszen közép szinten nem központi van, hanem a vizsgáztató iskola állítja össze. Mondjuk term. úgy nagyából lehet tudni őket, de pontosan nem. Mit jelent, hogy "gyakrolati tétel"?

2009. júl. 21. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha kérsz segítséget a sulidban egy info tanártól valamennyit biztos segít majd...

a gyakorlati tétel annyit tesz, hogy pl. el kell küldened egy e-mailt vagy a böngészőről kell beszélned, vagy pl. könyvtárhasználatnál meg kell keresned egy könyvet, stb... Persze itt is van elmélet, de már sokat nyerhetsz azzal, ha el tudod mutogatni, mit látsz pl. az asztalon vagy hogyan keresel rá. vmire a neten...

2009. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!