Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam töriből. Mikor és...

Megbuktam töriből. Mikor és hogyan mondjam el itthon?

Figyelt kérdés
Soha életembe semmiből de most ez becsúszott. Mégis hogyan adjam itthon elő?
2009. jún. 5. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Hogy lehet töriből megbukni? Legjobb tantárgy. Amúgy meg mi az, hogy hogyan mond el? Egyszerűen mond, hogy megbuktam töriből. Nincs mit szépíteni rajta.
2009. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

gondolom nem ért váratlanul a dolog, mármint sejthetted hetek-hónapok óta, hogy rosszul állsz, és akár bukta is lehet a vége... ez van. Nyáron majd megtanulod!

Én soha nem buktam, 1-t is csak egyszer, 8.-ban fizikából kaptam, bár nekem azt mondták végre diák vagyok.. :) az évvégi bukás nehéz dolog..

2009. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Középiskola 3. osztályban én is megbuktam töriből. Mondjuk én nem vártam meg az év végét, már májusban megmondtam otthon.

Odaálltam Anyum elé, és közöltem: Anyu, elrángattak töriből. Volt nagy cirkusz, de túléltük, a pótvizsgán pedig átmentem.

2009. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát jó köszönöm szépen a válaszokat. Igen tudtam előre illetve gondoltam hogy ez lesz a vége... majd hajrá nyáron.. :) ( töriből úgy lehet megbukni hogy angolul van és alig vetem elő itthon )
2009. jún. 5. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki simán, nem is kell egy nyár elég ha csak 1 hónapot készülsz rá. amúgy én is buktam 11.-ben töriből a többi évben kettes voltam és 84% lett a töri érettségim... a tanárom meglepődött rajta, már csak, hogy láttam azt a fejet megérte ez az egész:D
2009. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor nincs minden veszve! köszönöm utolsó válaszoló picivel megkönnyebbültem :)
2009. jún. 5. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

kicsit poénosan?

-Anyu képzeld megvolt az első szexuális élményem!

-Igen?

-Ja, megb*sztak töriből.

(ez egy showder klub poén volt egy kicsit átfogalmazva, ne pontozd le)

2009. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le sőőőt hasznosnak kattintottam :) lehet előadom ezt itthon :) talán akkor nem akadnak ki annyira..
2009. jún. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!