Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért jó az a vizsgáztatónak,...

Miért jó az a vizsgáztatónak, ha a földbe tipor emberileg?

Figyelt kérdés
olyan dolgot tanulok, ahol majd emberekkel kell foglalkozni. és másról se szól a fáma, csak hogy hogy csináljuk jól, emberlieg is. erre bemegy vizsgázni és 1 mondatot nem mondhatok végig és úgy beszél velem, ahogy én a kutyámmal restellenék. rám se néz tisztességesen és olyan megalázó, embertelen stílusban beszél az emberrel. ebben mi a jó? nem vagyok az a hisztis típus de már a sírás kerülgetett olyan meglázó volt. miért ilyen egy tanár? egyáltalán egy ember? nem az az első, hogy az emberrel emberként bánok?
2009. jún. 5. 20:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs, félregépeltem. vizsgáztatónak
2009. jún. 5. 20:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, a hatalom sajnos sokszor ezt teszi. Nálunk is van csomó ilyen tanár sajna. De a lényeg hogy legbelül te tudd, hogy te vagy a jobb ember, mondhat akárki akármit.
2009. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rossz napja volt. Ne törődj vele, őt minősíti.
2009. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik füleden be, másikon ki. Lehet, hogy felidegesítette az asszony reggel. Ő is ember.

Nekem volt olyan, hogy felálltam és mondtam, hogy visszajövök, ha megnyugodott. Meghúzott. Kértem másik vizsgáztatót, négyest kaptam.

Ilyen az élet.

2009. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen volt drága Panni nénink a Böszörményi szocpeden. Jaj, de szerettük...

Sajnos ezek az emberek zsigerből gonoszak. Minket is szívatott rendesen ez a drága asszony, ráadásul magát tartotta a szocmunka-szocped vonal lelkének...

Ne törődj vele... fog összeszorít, és ne lássa rajtad, hogy ha megbántott, mert nekik szerintem pont ez a lényeg.

Fel a fejjel! Messze még a vége?

2009. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most végeztem hem szakon, és kb. egyszer volt ilyen "tanárhoz" szerencsém, de elég is volt... Lépj túl rajta, ne foglalkozz vele. Jót tesz, ha kibeszéled a többi tanulóval. :)
2009. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

én a kresz vizsgámon fogtam ki egy ilyet..én nem tűrtem ezt a bánásmódot, velem így senki nem bánhat, úgy beszéltem vele, ahogy ő velem.volt is nagy meglepetés mind az ő, mind a többi vizsgázó részéről, de ha már a 20-25 éves férfiak nem mertek kiállni magukért, akkor megtettem én.

az ilyen emberek szerintem a magánéleti sikertelenségeiket próbálják kiélni a munkahelyükön, kihasználva a hatalmi fölényüket.

l/17

2009. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok túl egy ilyen szemétláda vizsgáztatón, államvizsgáztam, előtte szigorlatoztam nála, A-tól Z-ig kidolgoztam a tételemet mindkét esetben - baromira nem érdekelte, csak kötekedett. Ezért nem lett túl jó a diplomám eredménye, pedig mindkét alkalommal ötösre tudtam a tételt. Nagyon bánt....

Én még bírom is a strapát, de tényleg sokan jöttek ki tőle sírva.

Egyébként én is olyan szakmát tanultam, ahol szociálisan rászoruló emberekkel kell foglalkozni - én sem értem, miért ilyen szemetek ezen a területen a tanárok a hallgatókkal!!

2009. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok ilyen emberrel találkoztam már. Azt gondolom alapból ilyenek, nem csak pl. rossz napjuk van. Tapasztaltam is, hogy a legtöbbjük állandóan így viselkedik.

Ne vedd magadra, ez az ő szegénységi bizonyítványukat mutatja.

Nem nagyon lehet vele mit kezdeni, amikor teheted kerüld el. Nem érdemes velük ellenkezni, inkább bírd ki azt a kis időt, mert csak te jársz rosszul.

Engem is érdekelne mi váltja ezt ki emberekből, mit hisznek magukról...

2009. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. még 5év az egyetem, de szerencsére ezzel az intézettel, ahol ez az ember van, már nem lesz dolgom. persze ahogy hallom más hasonló vizsgáztató is van. tényleg van abban valami, hogy a hatalomtól milyen lesz az ember.
2009. jún. 6. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!