Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg-skorpió baráti és...

Mérleg-skorpió baráti és családi kapcsolatban (több példám van rá). Hogyan jönnek ki emberileg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Férj mérleg, feleség skorpió.

A férj lassan, de biztosan tűri a skorpió hülyeségeit, ritkán akad ki rá, ha kiakad, akkor annak üvöltözés lesz a vége, pénzügyekben egyetértenek, a férfi nagyon laza, mosolygós.

A feleség mindent túldramatizál, néha hülyeséget kérdez a férjétől, ha rossz a kedve a férfin vezeti le a feszültséget, (jobb esetbe...) és bármely hibáért leüvölti a másik fejét, de ha jó kedve van akkor semmi probléma nincs, puszilgatja a férjét, egyetért vele, és nagyon szereti... csak sokszor morcos. :)

Tehát totális ellentétek, de sokakban egyetértenek és szeretik egymást.


Egyébként, mielőtt azt hiszed, hogy a te kapcsolatod is ilyen lesz... Felvilágosítalak, ez jellemben is sokat számít. És a horoszkóp qvára nem ad olyan összetett jellemet mint amilyen az ember valójában.

De, hogy örülj azért leírtam ezt. :)

2011. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Skorpió lány vagyok és úgy érzem, hogy nagyon nem jövök ki jól a mérlegekkel. Volt párom mérleg és egyik legjobb barátom szintén. Idegesít a folytonos hezitálásuk és döntésképtelségük. A skorpió mindíg mindenről tudni akar és féltékeny típus, a mérleg meg szeret titkolózni, és nem akar mindent a másik orrára kötni. A mérleg érzelmes, de ez nem nagyon mutatja ki, könnyen meg lehet bántani. ( Nekem ezek a tapasztalataim.)
2011. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak a mérlegekkel, szeretem őket. Apukám mérleg, és ő a legjobb fej apa! Csak azt vettem észre, hogy nem mindenki csípi a játékosságát :D Mindig jól kijöttem velük, értjük egymás humorát, és tetszik, ahogy hozzáállnak dolgokhoz.
2011. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!