Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok-e valamit a budapesti...

Tudtok-e valamit a budapesti József Attila Gimnáziumi szóbeliről? Nemsokára szóbelizni mennék, és tippek kellenének!

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik szak?
2012. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, a szóbelin irattatnak egy szövegértéses feladatot, aztán kérdezgetnek, amúgy matek, általános tagozatokat jelöltem meg.
2012. febr. 22. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Kapsz egy szöveget és 15 percet. Aztán majd fel kell olvasnod pár mondatot, amit kérnek. Meg lesznek benne kiemelt szavak, amelyek jelentését meg kell magyaráznod. Meg beszélni kell magadról, arra is kíváncsiak mennyire vagy tájékozott. Matek és magyar füzetedet, ellenőrnődet ne felejtsd otthon! Egyébként, mikor lesz kiírva a szóbeli meghallgatások listája? Mármint az, hogy ki hányra menjen?
2012. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, megtaláltam.
2012. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segítettél :D
2012. febr. 24. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsmit.:) Jövőre újra bepróbálkozom... csak akkor már harmadjára fogom kezdeni a kilencediket, 16,5 évesen.:D Szerinted gáz? :S Megérné?
2012. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!