Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van lehetőség...

Szerintetek van lehetőség arra hogy a főiskola visszafizesse a tandíjamat, ha nem jártam be az adott félévben?

Figyelt kérdés
költségtérítéses képzésben voltam, de csak a tandíj 60%-át tudtam befizetni, felvettem a tárgyakat meg minden, de végül nem voltam bent egy órán sem, vizsgákat fel sem vettem. tehát tulajdonképpen nem tanultam ott, a jelenléti ívek is bizonyítják, ezért gondoltam, hogy azt a 120 ezer forintot akár visszakérhetném, meg amúgy nagyon kéne a pénz. szerintetek van erre lehetőség? vagy ne is égessem magamat azzal, hogy megkérdezem erről a sulit? köszi
2012. febr. 23. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne égesd magad ezzel.
2012. febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, ilyet szerintem se lehet.

Ez olyan, mintha megvennéd a BKV bérletet, majd 2 hétre elutaznál és miután hazajöttél mennél az első BKV pénztárba lobogtatni mondjuk a repjegyedet, hogy adják vissza a bérlet árának felét, mert te 2 hétig nem használtál tömegközlekedést...


Ha tudtad, hogy nem fogsz bejárni órákra és nem akarsz vizsgázni sem, akkor miért nem passziváltattad magad?

2012. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért adnák vissza a pénzt? Ők biztosították azt a szolgáltatást amiért kérték a pénzt. Azt ,hogy te ezt mégsem vetted igénybe nem az ő dolguk.
2012. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt, még azt a 40%-ot is ki fogják fizettetni.
2012. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!