Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor stréber lennék?

Most akkor stréber lennék?

Figyelt kérdés

Vannak az osztáklyunkban emberek akik tényleg stéreberek: mindenre mindig tanulnak, minden tanárnál benyalják magukat stb. Énis jó tanuló vagyok simán lefelelek 4es ha csak átnézem óra előtt az anyagot akkor is meg a többikek sem gondolják úgy h stréber lennék. Mégis valahogy ez aggaszt engem, zavar belül ha valaki jobb matekdogát ír nálam pl, meg a nyelvtan tzm 4es lett és igaz h a saját nagy hülyeségem miatt lett az. Szóval utáljára akkor voltam ilyen szarul am rájöttem h évvégén már nem leszek dicséretes irodalomból mert 4es lett a tzm. De pl a fizikából vagy bioszból 4est írok az nem zavar annyira. Lehet h csak azért van mert a nyelvtant az irodalmat meg a matekot szeretem a legjobban?

Bocs ha kicsit keszekuszás!:D

13/L


2012. febr. 24. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem stréber vagy hanem maximalista ami nagyon is jó!!Ez fog téged előrébb vinni az életben!
2012. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A stréberek fognak a jövőben jó kis állást kapni jó pénzeket keresni és a kis gimis stréberezők pofájába röhögni. Ez általában így működik szóval hülyeség ilyesmivel foglalkozni. Nem is értem miért lenne gond ha valaki tanul?
2012. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18:58 Szerintem ez nem igaz. Középsuliba az osztályunkban volt egy stréber, meg volt még egy évfolymatársam is volt, aki stréber volt. Ez alatt azt értem, h mindig magoltak, mint a hülyék, nyalták a tanár seggét, külön ajándékokat vettek nekik ballagásra miegyébre... csak ezért lett jobb a magyar érettégijük pl, mert ott az esszét ugye a saját tanárunk javítja úgy, ahogy ő akarja. szóval ők erre max pontot kaptak, mi, akik sosem nyaltunk persze nem kaptunk annyit. Aztán elkerültünk egyetemre, és láss csodát, én, aki sosem voltam stréber, 3-as 4-es tanuló voltam, az egyik legnehezebb szakon (biológia, szte-n) simán verem őket, mert itt mutatkozik meg, h vkinek van-e esze és nem csak nyal a tanároknak.
2012. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Komolyan nem értem mi ez a stréberezés.

Kit nevezünk strébernek? Azt, aki tanul és jó jegyeket kap?

Hát álljon már meg a menet. Mióta szégyen tanulni???

Hát pont az a jó, ha az ember normálisan tanul, hogy vigye vmire az életben, és ne legyen sík hülye.

Miért lett ez mostanában ciki?

Szerintem az a ciki, ha vki szarik az egészre, és arra büszke, hogy még helyesen írni sem tud.

2012. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

erről csak annyit, hogy engem anno 9.-ben, 10.-ben piszkáltak a többiek, hogy mekkora stréber vagyok, hogy 5-ös lettem kémiából és biológiából (föciből és fizikából 4, a föcin kívül ezeket a tárgyakat 1 évig tanultuk, a föcit 2 évig), most meg van két potya ötösöm a felvételire, míg nekik azon kell rágódniuk, hogy a kettesek közül melyiket válasszák vitt osztályzatként, erről ennyit...

viszont amit valamelyik válaszoló írt, hogy a "stréber" osztálytársai hogy megszívták egyetemen, ilyen nálunk is volt, csak általánosban, de az ilyet nem is strébernek nevezném, hanem nem is tudom minek, minden esetre undorító

4-es kaptam anno matekból 8. végén, mert nem kedvelt, pedig jó tanuló voltam akkor is, a felül említett "stréberek", pedig mindenből ötöst, mert hát mégis csak ők a kiskedvencek, most, középiskolában, ott bukdácsolnak, én megtartottam az átlagomat, sőt javítottam is rajta

2012. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem hiszem hogy stréber lennél,mert a stréberek azok akik odavannak, a tanórákért, nyalják a tanár seggét és mindenkit lenéznek mert rosszabbul tanulnak mint a másik. Attól még hogy valaki jó tanuló nem biztos hogy stréber.
2012. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező kislány még amiatt mentegetőzik, hogy tanul... :D

Ha ennyire izgat, hogy stréber vagy-e menj inkább és szexelj meg drogozz, az menő.

2012. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te tényleg csak maximalista vagy, ami jó, de azért lazíts. :) Persze mondom ezt én... aki szintén kiakadt, mert az irodalom témazárója négyes lett, és oda a dicsérete. Szóval egy cipőben járunk. :D De csak azért lett négyes, mert iszonyatos meleg volt, akkor jött be az a bizonyos 33 fok, és én elég meleg ruhában is voltam. :D Rám mondták is már, hogy stréber vagyok, csak azért, mert jók a jegyeim (pedig nem is annyira, kb. 4,4-es az átlagom), de én tudom magamról, hogy nem vagyok az: havonta úgy fél órát szoktam tanulni, nem nyalok egy tanárnak sem. A töri tanárunkkal szoktam ritkán külön beszélgetni, mert imádom a történelmet, jó vagyok belőle, így mindenféle versenyre küld, és őt magát is imádom, annyira bölcs és okos! :) Nem csak a törit tanítja nekünk, hanem ha odafigyel valaki órán, akkor rájön, hogy nála megtanulhatunk merni gondolkodni. Ajj, példaképem. :D


Száz szónak is egy a vége... :$ Nincs veled semmi gond! :)

2012. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én is maximalista vagyok... mindent tökéletere akarok

ezért én is kicsit zizi vagyok a többiekhez képest;

és ne érts félre, csak így fejezem ki magam!! :D

13/L

2013. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A stréberség az igazából hogy: -Minden órára mindent kívülről megtanulsz, imádod az órákat.

-Nyalizol a tanárnak, meghívod vacsizni meg ilyenek.

-Külön tanárokhoz jársz.

-Gáz ruhákba öltözöl, mert csak a tanulás érdekel.


Nálunk van egy ilyen fiú. SZÖRNYŰ!!!

TE BIZTOS NEM VAGY AZ. SZUSSZANJ EGGYET!! NE PARÁZZ!!

2013. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!