Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen végzettség kell? többi...

Milyen végzettség kell? többi lent

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy saját kis éttermet amilyen a Barátok Köztben van a Zsoltnak.Ahol lehet enni reggelitől kezdve bármit,van sütik,szenyok,játszani lehet(biliárdozni)számítógépezni,és lehetne kis rendezvényeket ki alakítani.Ja és én szeretnék lenni az egyik pincér,persze lesznek még rajtam kívül 2-3an is,de akár 4-en is.Ehhez milyen végzettség,vagy mi szükséges hozzá,hogy senki ne tudjon belekötni gondolok adóhivatalra.Normális válaszokat kérek.
2012. febr. 25. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Végzettség nem feltétlenül kell, 8általánossal is nekiállhatsz. Viszont anyagilag elég húzós, egészségügyi, vendéglátói engedélyek beszerzése, maga a hely bérlése, berendezések beszerzése, ha minden igaz vállalkozói engedély is kell hozzá, plusz kismillió dolog, nem említve az alkalmazottak bérét. 10-15millió forint mire elindulsz, és nem fog egyből bevételt termelni a hely, jó esetben kell minimum 2-3hónap mire felfut, meglesz a törzsvendégi kör, de ez nem garantált.
2012. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a pénzt azt tudom,azért is megyek ki külföldre dolgozni,és lehet ott fogom megvalósítani,csak azt hittem vmilyen végzettség kell ehhez,vendéglátói vagy vmi.Köszönöm válaszod.
2012. febr. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!