Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatom témája egy...

Szakdolgozatom témája egy rendezvény arculatterve (filmnapok). Hogy csináljam? Miket írjak bele?

Figyelt kérdés
A szakomnak semmi köze az arculattervezéshez,mégis erről kell szakdolgozatot írnom. Minden segítség jól jönne. Előre is köszönöm.
2012. febr. 27. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről "kell"???
2012. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szakdolgozati témáját mindenki maga választja ki, legalább is nálunk az volt. Max annak mondtak témát, akinek lövése nem volt, hogy miből írjon.


Ebben nem vagyok otthon, de ha jól sejtem ez akkor valamiféle dizájn dolog lehet, tehát logók, fő motívumok, prospektusok, molinók vannak benne. Ha ez, akkor nagyfok kreativitást igényel, nézd meg hasonló rendezvények esetén mikre támaszkodtak az arculat kialakításnál, helyszín, helyi jellegzetességek, esemény jellegzetességei, résztvevők stb.

2012. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pont ezért kértem a segítséget,mivel nem találok olyan rendezvényt,aminél engednék az arculathoz a hozzáférést -vagy nincs róla terv
2012. febr. 27. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg külföldi fesztiválok?

vagy pl ez [link]

[link]

2012. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!