Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociálpedagógián belül a...

Szociálpedagógián belül a Nevelőtiszt szak mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

tapasztalatokra vagyok kíváncsi

googleba én is utánna tudok nézni

és néztem is


2012. febr. 27. 16:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

egy nőnek jó szakma?

mit kell pontosan tennie?

olyan pszichológus szerű??

2012. febr. 27. 16:36
 2/16 A kérdező kommentje:

milyen tantárgyak kellenek a felvételhez?

mert ugye a pszichológusnak kell kémia biológia

és ezek nem jönnek be

szóval akkor ne is gondolkozzak ezen ha ezekkel a tárgyakkal hadilábon állok?

2012. febr. 27. 16:36
 3/16 A kérdező kommentje:

Melyik iskola a legmegfelelőbb erre?

de azért ne mondjatok ELTE-t mert az kicsit húzós lenne

főleg a bekerülés :/

2012. febr. 27. 16:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Na kezdjük a legelején!mit értesz az alatt hogy szociálpedagógián belül nevelőtiszt szak?hol olvastál te ilyet?A szociálpedagógia is önmagában egy szak!
2012. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a felvételhez amúgy meg magyar,töri vagy angol kell ha jól emlékszem!tanulhatsz a szakon belül pszichológiát de kb csak ennyi a két szak között az összefüggés..
2012. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

a felvi.hun olvastam h szociálpedagógia

majd azon belül rámentem a diploma utánra

és ellehet helyezkedni nevelőtisztként

2012. febr. 27. 19:51
 7/16 anonim ***** válasza:
ja értem!:) csak akkor rosszul írtad!Milyen tantárgyakat tanulnál szívesen?A szocped. sajnos nem jó választás!Ha megnézed a kozigallas.hu oldalon hogy hány helyre keresnek szociálpedagógust látni fogod hogy szinte sehova!ha mégis akkor is inkább intézményvezetőket keresnek ahol min.5év vezetői tapasztalat kell és ott is előnyben részesítik a jogászokat!családsegítő szolgálatoknál,gyermekotthonokban, ifjúságvédelmi felelősként tudnál ezzel a végzettséggel elhelyezkedni de jelenleg nem nagyon van munka lehetőség!Ha van ismerősöd akkor viszont más a helyzet!Hogy 3 év múlva mi lesz azt még nem lehet tudni de én ezt a szakot akkor sem ajánlom viszont szívesen segítek neked másik szakot keresni ha esetleg van olyan ami ezenkívül érdekelne!
2012. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de pontosan mit csinál egy nevelőtiszt?

mert gondolom nem ő az aki a tárgyaláson lefogja a bűnözőt ha nagy lenne benne az indulat

2012. febr. 28. 14:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Nevelőtiszt: elítélteket kísér és segít a letartóztatástól, a szabaduláson át, a hatékony társadalmi integrációig. Elsődleges feladata, neveltje célszerű foglalkoztatásának, a rendelkezésre álló idő pozitív és építő jellegű eltöltésének megszervezése, közösségi kezdeményezéseinek támogatása. A szabadulás után beilleszkedésének segítése és az utógondozás ellátása.
2012. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
akkor a lelki világát segíti mint egy pszichológus?
2012. febr. 28. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!