Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitelnél mi van akkor, ha...

Diákhitelnél mi van akkor, ha passzív féléven vagyok és nem szólok a diákhiteleseknek, valamint az iskola sem jelez nekik? És mi történik ha mégis megkapom a pénzt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Amint megtudják (megtudják, nyugi), vissza kell fizetned a pénzt, és még plusz büntetést is, mert ha nem szólsz, azzal szerződést szegsz. Inkább szólj nekik.
2012. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Egyébként már felhívtam őket, és azt mondták nem kell szóljak nekik, mert automatikusan nem küldik. Viszont én a Nyíregyi Gazdasági Fősulira járok és én úgy tudom ők nem jeleznek nekik. Teljesen mindegy. Viszont az biztos ha még ennek ellenére is kiküldik, akkor tőlem se vissza ne várják, sem pedig büntetést nem fogok fizetni.


Mégegyszer köszi! :)


Üdv: Kitti

2012. márc. 9. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Csak egy dolog még: ne akarj olyat csinálni, hogy nem fizetsz nekik. A szerződéseddel, amit igényléskor aláírtál, adu ász van a kezedben, ha nem akarsz fizetni, abból te csak rosszul jöhetsz ki sajna, tapasztalat :(
2012. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!