Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a banki szakügyintéző...

Ha a banki szakügyintéző felsőfokú szakképzést sikeresen elvégzem, akkor csak bankokba tudok vele elhelyezkedni, vagy pl. : postán / egyéb pénzügyi hitelintézetek körében is vállalhatnák munkát? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Kiterjed másra ez a szakképesítés, vagy csak a banki szférára orientálódik?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2012. márc. 6. 17:45
 1/10 lizzi77 válasza:
Szia, ez a végzettség csak a bankba, ill, takszövbe jó. A postának is van (volt) külön szakközepe, ill. segédtiszti tanfolyammal lehettél szakképzett.Ettől függetlenül lehet, hogy felvennének a postára, de arra számítsál, hogy minimálbéren, két műszakba.
2012. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! köszönöm a válaszod! :)

Utánanéztem egy kicsit van olyan OKJ, hogy postai ügyintéző, de ez csak 1 éves, és középszintű szakképzés.

Gondolkodok, hogy mit tanuljak.


Szerinted a banki az aránylag jó felsőfokú végzettségnek számít, ha a diplomától eltekintünk? :)

2012. márc. 7. 06:33
 3/10 anonim válasza:
Válaszd a pénzügyi szakügyintéződ,az hasonló a bankihoz,de azzal több a munkalehetőség.(ha még nem késő)
2012. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szeptembertől pénzügyi szakügyintézőnek fogok tanulni, mert a banki nem indult el abban az iskolában, ahová szerettem volna járni. :)

Egyre jobban kezdem azt gondolni, hogy ennek így kellett történnie. :)

2012. aug. 1. 18:26
 5/10 anonim válasza:
Helyes,én is azt kezdem:)sok sikert:)
2012. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Melyik suli?
2012. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Neked is Sok Sikert, és köszönöm! :)


Én majd pénzügyi, számviteli szakközépiskolában kezdem. :)

2012. aug. 2. 14:10
 8/10 anonim válasza:
Banki szakügyintézőt most fogom befejezni, nos nem sok jót ígérnek, és bankba alapból diplomás embereket vesznek fel csak. A pénzügy szerintem is jobb lehet, viszont kevés, ahogy az én papírom is, ezért kezdtem el ecdl vizsgát is csinálni, mert egyetemre nem megyek tovább. Munka kapcsán annyira nem vagyok optimista, borsodban élek:)
2013. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Húúú ne haragudj, hogy nem írtam vissza. :)


Majdnem szomszédban laksz akkor, mert én meg Hajdú-Biharban. :D Most fejeztem be az első évet pénzügyi szakügyintézőként. Jelenleg lesz a gyakorlatom nyáron és szerencsére könyvelőhöz megyek, mert nekem meg a további tervem ezután a mérlegképes könyvelői szak megszerzése, mert már egyetemre nem megyek. :) Rengeteg a diplomás már. :)

2013. máj. 22. 11:41
 10/10 anonim válasza:
Az talán jobb, de keményebb is. Én nem vágtam bele ilyenekbe, bár már pár éve tanulom ezeket a dolgokat. Nem igazán érzem magam erre a pályára szülöttnek, ha érted.. De neked sok sikert (szomszéd!) ! :D
2013. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!