Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból megbuktam félévkor...

Matekból megbuktam félévkor (1,38) és most állok 1,53-ra. Nagyon javítanom kéne mert év végin szintvizsga az egész éves anyagból és nagyon nem értem! Akárhogy figyelek nem tudom megérteni. Hogy tudnék javítani?

Figyelt kérdés
A tanár érthetetlenül magyaráz és az osztályból legalább 15 ember ír 1-es TZ-ket.Ja és a tanár észre sem veszi magát hanem minket néz h*lyének.
2012. márc. 6. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hanyadik osztályról van szó? 15 bukás elég sok még ha egy ilyen nagyobb 35-40fős osztályról is lenne szó. Ha a tanár hajthatatlan akkor sajnos külön tanár kell illetve szabadidődben valami idősebb segítségét kérni és gyakorolni stb. :/
2012. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnál vkivel matekozni? Egy osztálytárs vagy családtag? Mi mikor érettségi előtt álltunk közösen összeültünk és egymást korrepetáltuk, mindenki azt amihez értett. Én pl angol órákat tartottam, cserébe matekoztak velem és töri órákat adtak. Ilyesmit ti nem tudnátok csinálni?
2012. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9-es vagyok.És felajánlom ezt a jó ötletet,hogy osztálytársak segítségét kérem.Pénteken jön a barátnőm és ő elmagyarázza.Remélem sikerül év végire egy 2-est szereznem + a szintvizsga is lesz egy 2-es
2012. márc. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!