Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csinálok egy érettségit...

Ha csinálok egy érettségit bioszból, úgy hogy már leérettségiztem tavaly és rosszul sikerül, akkor ha akarom nem számít az egész?

Figyelt kérdés
Tehát akár "szét is téphetem"?
2012. febr. 8. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

atyaég szebben is fogalmazhatnál

hova akarsz jelentkezni vagy minek kell a biosz?

gondolom nem poénból akarsz menni, am meg ha olyan rossz lesz akkor a következő érettségi időszakban lehet javítni senkit nemfog érdekelni, hogy sikerült csak a te érdeked a felvételi miatt.

hameg valami teljsen más szakra mész pl villamosmérnök na oda biztos nem követelmény a biosz ergo lehet belőle akármiylen rossz eredményed oda a matek kell meg fizika (fogalmam sincs ott mit kérnek csak a példa kedvéért)

2012. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
humánkineziológiára, és ugyan nem kötelező, de ha jobb lesz, mint a törim, akkor megérné, csak nem tudom, vagy még tesin gondolkozom erősen
2012. febr. 8. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
értem na azért így már más hát gondolom középszinten szeretnéd, hidd el nem nehéz közép bioszt 90%-ra írni simán összehozható májusig még az emelt is :)
2012. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!