Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a zh vagy...

Mit csinálnál ha a zh vagy egy fontos vizsga előtti reggelen hasmenést kapnál (nem a stressztől hanem vírustól) és fel se bírnál állni a wcről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez necces, én mondjuk bemennék és megpróbálnám addig visszatartani, esetleg megpróbálnék néha kikérezkedni.


Egyébként az egyetem egy olyan hely, ahová ha törik, ha szakad, bemegyünk, ha kell. Vizsgáztam már szóban 40 fokos lázzal.

2012. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok széntabletta
2012. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Széntabletta + normaflore + grapefruitmag csepp + sok folyadék + semmi kaja.
2012. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bevernék egy dupla whiskey-t jéggel

az megölné a bacikat :D

2012. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban rosszul lennék, akkor nem mennék be. Van pótZh, és ha vizsgakor jönne rám, akkor pedig kifizetném a vizsgadíjat hogy nem jelentem meg a vizsgán (nálunk a nemmegjelenésért nem elégtelen, hanem csak büntetés jár, 1500 ftot kell fizetni ilyenkor).


Ha viszont nem lenne se pótzh se pedig pótvizsga, akkor bemennék és kibírnám, ha törik ha szakad.


Egyébként vizsgáztam már énis 40 fokos lázzal, de azért egy olyan állapot lényegesen másabb mint az h az ember a wcről nem bír felállni.

2012. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felhívnám a tanulmányi felelőst/oktatót és elmondanám neki a problémát és megkérném, hogy keressünk vmi megoldást a problémámra úgy, hogy lehetőleg ne ússzon el egy vizsgalehetőségem. Persze először vmi hasfogóval próbálkoznék, de ha nem menne, akkor a fentiek szerint cselekednék.
2012. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Széntabletta.

Ha nem használ, írnék a tanárnak, hogy beteg vagyok, fizikai képtelenség, hogy bemenjek. Mivel amúgy nem szokásom nem elmenni vizsgázni, valószínű, hogy hinnének nekem a tanáraim.

Mondjuk ha mindez aznap történik, az mindenképp szívás, mert (nálunk legalább is, nem tudom, hogy máshol így van-e) a vizsgán nem megjelenés díja 2000 forint. Persze igazolt hiányzás esetén nem kell fizetni, viszont sima háziorvosi igazolás nem jó, csak szakorvosi (elég nagy hülyeségnek tartom, de ez van).

2012. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hogy megy be ha fel se tud allni a wcrol? En nem mennek! Egyszer volt virusos hasmenesem es a szobamtol nem jutottam el a wcig.ew ezt szoszerint kell erteni. Teljesen megalazo volt sajat magammal szemben.pedig a wc a szobammal szemben van. Virusost hasmenest nem lehet visszatartani. Lazzal enis bemennek de ilyennel nem es csunyan is neznek ha mas megjelenne ilyen virussal es leulne mellem.

Van zh, doki igazolas es akkor fizetni sem kell erte.

2013. jan. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!