Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van! Mit tehetné...

Nagyon elegem van! Mit tehetnék? A hiányzott óráim (kiszámoltam) 170 óra. Egész évben. De én ezekről nem lógok, hanem felfázással küszködök, és van, hogy alig bírok menni is.

Figyelt kérdés

Ma is ez történt. Felkeltem, ahogy leléptem annyira fájt ott lent, meg a hasam, hogy majd\' összeestem, később hánytam is annyira rosszul lettem. Erre hívott osztálytársam, hogy a tanárok eléggé " pikkelnek " rám, mindenki kérdezte, hogy mi van velem, miért nem vagyok... Osztálykirándulásra sem tudtam elmenni!!!! Mit tehetnék? Beszéljek osztályfőnökömmel? De mit?

Szakközépiskolába járok, nulladikos voltam, most vagyok 12-es. Érettségim jövőre lesz..


2009. jún. 10. 10:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mj.: A 170 óra persze nem mind felfázás. Volt október fele egy elég rossz betegségem, 2 hétig tartott a hasmenésem, minden órában szaladnom kellett borzasztó volt...

Aztán volt, hogy csak simán lázas voltam és fájt a torkom...

Szóval betegséggel hiányoztam.

2009. jún. 10. 10:45
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz! Sürgősen!

Beszélj az ofővel! Sürgősen!

Pótold a lemaradást! Jelentkezz te a tanáraidnál! Mondd el mi bajod! ( Így, amit ide leírtál)

Ne nyafogj, ne siránkozz! Felelj, írj dogát, szerezz jegyet!! Lássák, hogy akarod!

Különben jó hogy azt hiszik lógsz!

2009. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Még annyival egészíteném ki, hogy komolyan ki kéne vizsgáltatnod magad, mert ennyi betegeskedés nem normális. Mit eszel? Nem vagy túlsúlyos? Allergiás? Szedsz vitaminokat? Mozogsz eleget? Iszol eleget?
2009. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg nem ártana átállnod egy egészségesebb életmódra ha még nem tetted volna meg, mert ez így nem az igazi szerintem. PL kezdésnek nagy dózisú multivitamin (pl Multi-X) és sport (hamég nem lenne) rendszeresen. Sport.
2009. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igen, tudom, jövő héttől megyek is és kivizsgáltatom magam! Csak így is nagyon sokat hiányoztam és amíg suli van, nem akartam...

Régebben olyan is volt, hogy egy időszakban minden hónapban beteg voltam! 9.-ben... Akkor is nyáron vizsgálatokra jártam, UH, vérvétel vagy 3x ( nem tudom minek kellett ennyiszer menni, mert ugye egy vérvétel eredmény több hónapig is jó, vagy nem tudom meddig... ), aztán vizeletvizsgálat, nézték a szivemet is, mindent, de nem volt semmi bajom, makk egészséges voltam! És ami a poén ebben az egészben, hogy tavaly nyáron mikor fel voltam fázva, elmentem vizeletre és nem mutatott ki semmit, teljesen egészségesnek tituláltak... Annyira elegem van ezekből az orvosokból, meg orvoshoz járásból! :(

2009. jún. 10. 11:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél vörösáfonya tablettát és kezd el szedni! Mindenképpen igyál legalább napi 3 liter folyadékot! Beszélj ofőddel, ez a leglényegesebb a suli szempontjából!


25L

2009. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a vörösáfonyás tippet, azt szedem 1, másfél hónapja kb. A vízzel sincs bajom, naponta megiszok 2 litert ( mindig felhozok a szobámba egy 2 literest, estefele általában megyek a másikért, szóval majdnem megvan a 3 liter ). De iszom többet...

Ma úgy is felmegyek a suliba, 1-re, mert most válogtatjuk ki a zenét a tánchoz és arra felmegyek, max fél óra lesz és ha tudok, beszélek ofővel.

2009. jún. 10. 11:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnálattal olvasom, hogy te is makacs felfázással küszködsz. én is ezzel a szarsággal vagyok "megáldva" kb másfél éve. pár hetente mindig előjön. én is végigjártam már vele miliió urológust meg nőgyógyászt, érdemit azon kívül, hogy teletömtek hülye antibiotikumokkal nem tudtak tenni. egy tipp: ha érzed, hogy jön a bajod (ugye ezt az ember megérzi) akkor kezd el inni, mintha az életed múlna rajta. vizet vagy üres gyógyteát. nagyon sokat, több litert egyszerre akár. vedelj és pisilj. nekem ez a módszer mindig enyhíti. ezenkívül ajánlom a tőzegáfonya kapszulát, kimondottan felfázás kivédésére való. nekem a vedeléses módszer meg az áfonya többet segígett mint az összes urológus együtt. jobbulást.

a suliügy rendezéséhez pedig sok sikert.

2009. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia!! Köszönöm szépen!! Én is kb másfél éve szenvedek felfázással, a legdurvább az volt, mikor barátom és a családja elvittek nyáron a barlangfürdőbe és fél óra múlva majd' meghaltam, már az ájulás határán voltam. Plusz emellett vért is pisiltem, semmi mást csak vért. De hál'istennek ilyen akkor egyszer fordult elő. Persze az ügyeleti orvos írta a sok hü-lye antibiotikumot...:S :S


köszönöm a tanácsodat, megfogadom! :)

2009. jún. 10. 11:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van neked anyukád, menjen , beszéljen az osztályfőnökkel. Ez az ő dolga, és tőle hiteles is. És vigyen el az urológiára, de sürgősen! Vagy akár magán, az gyorsabb.

Még egyszer szülnöd kell, addigra össze-vissza pusztítod magad ezzel a visszatérő alhasi gyulladással!

Nem egyedül kell megoldanod mindent!

2009. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!