Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tüdőgyulladást felfázással...

A tüdőgyulladást felfázással is ellehet kapni?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy nem csak fertőzések, és egyéb ilyen módon, hanem mondjuk kint megfázik vki.

Azért kérdem, mert lehet hogy tüdőgyuszim van. Folyamatosan köhögök, és irtózatosan fáj; lázam is va, és nehezen kapok levegőt.


2010. szept. 28. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt viccnek szantad, hogy ilyen tunetekkel meg mindig a gep elott ulsz,

vagy pedig nincs orvos a korzetben!


Menjel az orvoshoz, de lehetoleg meg ma!

2010. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó rendben, csak érdekelene ez az egész.

Mert nem tudom hoyg honnan kaphattam volna el. De elmegyek orvoshoz.:)

2010. szept. 28. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kint megfázik valaki,ebből következik,hogy az immunrendszer kaput nyitott a vírusoknak.Ebből kialakulhat tüdőgyulladás.Ne éld még bele magad,viszont vigyázz Magadra!
2010. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás bakteriális fertőzéssel jön létre leginkább, nem tudom a felfázáson azt érted, hogy azok a baktériumok amik okozzák a húgyúti fertőzéseket, okozhatnak-e a tüdőben is gyulladást, vagy hogy a hideg talajon való állás (ami urban legend), okozhat-e.
2010. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos a nátha (megfázás) már fertőzés következménye. Az allergiás náthán kívül, mindegyiket vírus (Rhinitis vírus) okozza. Ez legyengíti a szervezetet és könnyen fölülfertőződhet baktériummal, vagy már a szervezetünkben jelenlevők erősödnek föl. Így kialakulhat mandula gyulladás a hörgők hurutos megbetegedése (ami légszomjjal is járhat és hátfájással is)de akár tüdőgyulladás is kialakulhat. Érdemes orvoshoz menni, mert a láz, köhögés és az ilyenkor jelentkező fájdalom akár tényleg tüdőgyulladás is lehet.
2010. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!