Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció média szakról...

Kommunikáció média szakról tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem kérek mocskolódó hozzászólásokat, csak tapasztalatok érdekelnek. Első vagy másodkézből is teljesen jó.


Tényleg nem ér semmit ha az ember PR-os/marketinges akar lenni egy cégnél vagy esetleg újságíró? Természetesen úgy gondoltam, hogy már egyetemi évek alatt építem a kapcsolatokat és dolgozok gyakornokként. Budapesti vagyok egyébként, szóval itt nagyobb az élet azért, mint vidéken, bár sztem vidéken sem lehetetlen.


2012. márc. 15. 17:36
 1/1 anonim válasza:
Ha valóban igyekszel kapcsolatokat építeni a főiskolai évek alatt és gyakorlati tapasztalatra is szert teszel akkor van esélyed állást találni. Mivel ezek a cégek szinte kizárólagosan külföldi kézben vannak, fontos, hogy angolul magabiztosan kommunikálj. Nekem sok ismerősöm dolgozik a szakmájában, úgyhogy nem lehetetlen ebben az iparban munkát találni.
2012. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!