Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki nincs hozzászokva a sok...

Aki nincs hozzászokva a sok tanuláshoz, az legjobb, ha elfelejti a jogi egyetemet (ELTE)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogász akar lenni, akkor szokjon hozzá a sok tanuláshoz.
2012. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha az illető tud tanulni tehát megjegyzi könnyen a dolgokat akkor még mehet jogra csak akkor tanul otthon 4-5 óra hosszát minimum plusz bejár órákra is. Egyébként az mellett nagyon ne legyen az embernek más elfoglaltsága mert piszok sokat kell tanulni rá, plusz diákmunkába se kezdjen nagyon, mert nem egy ismerősöm jár oda és gyakorlatilag egyedül a pénteki meg nagyon ritkán a szombati napjuk szabad a többi napon mind tanulás reggeltől estig kb...
2012. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát kösz első! Könnyű azt mondani. Életemben nem voltam jó tanuló, olyan kettes, hármas között lebegtem:) Mindig úgy kellett könyörögni hogy tanuljak már.... :DD Nincsenek jó eredményeim, gyenge tanuló voltam mindig, nem az eszemmel volt/van baj, hanem a szorgalommal.... na mit gondoltok, van még valamennyi esélyem?
2012. márc. 18. 10:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén így bejutni sincs esélyed
2012. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

És akkor sincs ha véletlen folytán valami csodával, nagyon jól megírnám az érettségit, akkor sincs esélyem?

2012. márc. 18. 10:49
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze, ha olyan jó lesz az érettségid, bejuthatsz. Csak el is kéne végezni:D De ha ráhajtasz az érettségire és ott is hajlandó vagy tanulni (mert ezzel a hozzáállással nem lehet, akkor ok. De az, hogy nem az eszeddel van a baj, hanem a szorgalmaddal, azt senki sem fogja nézni. Lesz még bőven olyan, akinek a szorgalmával sincs baj.


Na, azért sok sikert!:P

2012. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már,amiket leírtál,az alapján még az érettségit sem írod meg túl jól...

De esélyed van,csak az szinte egyenlő a nullával.Bocsi.

2012. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? Vagy hanyadikos? Talán nem késő változtatni még, vagy felkészülni jól az érettségire, de jogra annak is nehéz bejutni, aki már évek óta oda készül. Főleg most, hogy államilag támogatott képzés alig maradt. Baromi sokan akarnak jogra menni (ezt a mai napig nem tudom felfogni, hogy minek, mikor annyian vannak, mint az oroszok)
2012. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ha kettes-hármas között lebegtél, akkor nem csak a szorgalmaddal van baj.

Én sem tanultam gimiben, mégis jó jegyeim voltak (és nem puskázásból). Gyorsan megértettem az anyagot órán, otthon meg nem foglalkoztam vele. Órák előtt átolvastam, az pont elég volt.

Ha neked tanulás nélkül ennyire nem megy, akkor nem biztos, hogy jó esélyekkel indulsz.

Ennek ellenére nem akarlak lebeszélni, a szorgalmon lehet változtatni, nekem is sikerült.

De kösd fel a gatyád...

2012. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Idén érettségizem..... 19éves vagyok :) Én meg még órák előtt sem olvastam el semmit :D
2012. márc. 18. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!