Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vállalkozás-gazdaságtanból...

Vállalkozás-gazdaságtanból kellene dolgozatot írnom a speciális költségekről. Mik ezek pontosan?

Figyelt kérdés

Ott voltam előadáson, de csak pár szó esett róla, az is csak hadarva és nem gondoltam, hogy pont ezt a témát kapom.

Kerestem jegyzeteket a neten, de semmi jót nem találtam. Ehhez képest 10 oldalas dolgozatot kell írnom.

Az órán elhangzott pl. az üzemanyag, bérleti díj, hitel, mint speciális költségek egy vállalat üzemeltetésénél, de több információm nincs.

Esetleg valaki tudna linkelni olyan oldalt/jegyzetet, ahol részletese, tételesen fel vannak tüntetve a speciális költségek típusai?

Előre is köszönöm!


2012. márc. 20. 14:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!