Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pár hülye kérdés suli, felsőok...

Pár hülye kérdés suli, felsőoktatás stb?

Figyelt kérdés
Hogy lesz az érettségi 2013-ban, mert elvileg ez a Hoffmann Fekarózsa most nagyon összebabrálta a dolgokat, mi változik. Hallottam olyat hogy természettudományos tantárgyból érettségi (akkor most eggyel többől kell majd érettségizni[kérdőjel]). Milyen arányban változnak a tételek évről évre. Úgyértem nagyon belenyulnak vagy csak egy két tétel más. Nézegettem a régebbi érettségiket az oh.gov-on. Nem tűnik különösebben nehéznek. Ti mennyit tanultatok rá. Úgyértem éjt nappallá téve, vagy azért nem olyan durva. Kollégiumi díj mennyi. Mennyire durva dolog ez, úgyértem hogy ivászat, szivatás, más basztatása ott mennyire megy. (mármint a koleszba) Költségtérítéses képzésre ki jogosult.
2012. márc. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... én sem szeretem a felsőoktatásért felelős államtitkár asszonyt. A pontos feltételekről és szabályokról az oh.gov.hu illetve a felvi.hu, továbbá az eduline.hu oldalakon értesülhetsz, keresgélhetsz,informálódhatsz. Az érettségire kell készülni, mert minden pont számít, így a "nem tűnik nehéznek" kevés. tudatosan kellenek a nyelvvizsgák, az emelt érettségi adott szak feltételei szerint. A term. tudományos érettségi nem lesz kötelező, de jegyet kell beszámítani, a választott tárgy ez lesz. Az egyetem pedig nem egy ilyen sablon világ, hogy vedelés, szórakozás, és aztán utolsó pillanatokban 50 óra folyamatos tanulás. Ha érdekel, meg fogod tudni oldani, eléred a célodat, és nem lesz nehéz. Költségtérítésre mindenki jogosult, aki 240 pontot elér, és beírt egy szakot, ami költségtérítéses. a 240 pont szükséges, de nem elégséges kritériuma a felvételnek. A koleszdíj változó 8tól 20ezerig lehet bármennyi.
2012. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A koleszt azért kérdem mert érden lakom és nem egy jó környék ez itt... sok a k*csög és azon gondolkozom hogy jobb lenne inkább koleszba... egyrészt mert távol lennék ettől a b*zi géptől másrészt az itteni emberektől is mert nagyon sokan hülyét csinálnak belőlem. Azért kérdem mert utálom az ilyen szivatásokat. Meg sok rosszat hallani a koleszokról, nemtudom, ezért kérdem nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.
2012. márc. 21. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Érd. van annàl sokkal rosszabb pl.ÓZD(i vagy sinter vagy). XD

Már 2-3 éve rebesgette egy volt tanárom hogy kötelező lesz az emelt meg kötelező lesz egy természettudományos tárgyból érettségizni.. Nagy jós volt a prof

2012. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!