Tanár kérdés, mi ez?

Figyelt kérdés

kikaptuk 1 dogát kikaptam 5 lett. pedig biztos h nem ér 5 hisz az 5 feladatból 1feladatot nem csináltam meg,és egy felet se. mit jelent ez?


biztos,hogy a tanárom nem nézte fére nagyon precízen javít



2012. márc. 23. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nézted meg a feladatlapot? Nem lehet, hogy az az egy, ami nem lett jó, kisebb pontszámú feladat, míg amik jók lettek, azok több? Gondolom van ponthatár meg ilyenek.
2012. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tévedni emberi dolog, vele is megeshet

szerintem szólj, biztos értékelné a becsületességed

2012. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... Pedig én arra gondolnék, hogy nem nézte át, hanem csak ráírta. Többiek milyen jegyeket kaptak? Mindenki 4est meg 5öst, vagy vegyes a felállás?

Vagy azt gondolnám, hogy te vagy a kiskedvence, vagy amit írtam, nem nézte meg.

Vaaagy, volt nekem olyan tanárom, aki néha a tizenéves kislányával javítatta ki otthon a dolgozatokat. Lehet, hogy nálatok is ez történt, más javította, aki viszont tojt rá és csak ráírogatta a jegyeket ellenőrzés nélkül.

2012. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
többieknek 1-2 adott.
2012. márc. 23. 18:40
 5/10 A kérdező kommentje:
biztos,h ő javított nem bízza az ilyen dolgokat másra.
2012. márc. 23. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szinte tuti, hogy kiskedvenc vagy.
2012. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ilyenkor mindig szóltam, ha több pontot számol a tanár, de mégis kevesebb van, egyrészt a tanár nagyra fog becsülni, másrészt nem lesz lelkiismeret-furdalásod! szerintem szólj! :)
2012. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így értékelte, ő tudja, miért. Nincs semmi olyan szabály, hogy az érdemjegynek arányosnak kell lennie a megoldott feladatok számával.
2012. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs szabály, nálunk is a tanár csak úgy random behúz két karót... Végülis mit számít hogy hányszor buksz meg? XD
2012. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Missi_Key válasza:

ne komplikáld túl.

nekem is kipipáltak már őrültségeket. legtöbbször azért mert előtte bizonyítottam. kb a félévben az volt az egyetlen hibám, sztem nálad is az lehet hogy reflexből pipál, mert tudja hogy ha most nem is tudod, de majd úgy is 5 re megtanulod.

2012. márc. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!