Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnökök, ti kb mennyit...

Mérnökök, ti kb mennyit tanultok egy héten?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt így nem lehet megmondani,meg a zh időszakban többet... de mégis, általában mennyit készültök? Rendszeresen vagy csak zh előtt?

Azt is írjátok, hogy milyen mérnöknek tanultok.

Én még több között is gondolkozok, de érdekelne, hogy megy ez. :)

Köszi!

(Ja nem ez a szempont, hogy melyiken mennyit kell tanulni, csak érdekel)


2012. márc. 23. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mérnök informatikusnak tanulok.

Csak a ZH-kra, általában mondjuk egy matek ZH előtt 3-4 napot gyakorlással töltök (ilyenkor tényleg csak arra koncentrálok, még egy film sem megengedett). A vizsgaidőszak előtt pedig már két héttel elkezdem átnézni az anyagot, az meg ugye változó, általában oda esik a tanulás nagyobbik része.


Aztán persze év közben is tanulok ezeken kívül, például programozást, azért is, hogy magamat fejlesszem. (mert ugye egy diploma még önmagában nem sokat ér)

2012. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gépész vagyok bme-n

elég sok a kötelező beadandó. azokat csinálom kb minden héten (ez mondjuk a 3-4. héten indul aztán a 7-8-9. héten csúcsosodik ki és 14./pótlási hétig tart). ez teszi ki a tanulás nagy részét.

zh-ra nehéz megmondani a tanulás mennyiségét. van olyan tárgy, ami nehéz de jól megy, arra elég a zh előtti nap 2-3 órát készülni. de ha valami nem megy abszolút, arra lehet h 3-4 nappal a zh előtt el kell kezdeni készülni és akkor minden szabad perced arra kell áldozni.

általánosságban a félév közepe (amikor legtöbb a zh meg a beadandó) az úgy telik h hazamész és vagy tanulsz vagy házit csinálsz... ez megy mondjuk 2-3 hétig, aztán pihi félév végén meg megint ez megy.

2012. márc. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!