Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az évben töltöttem a...

Ebben az évben töltöttem a 18. születésnapomat és van 1 pár igazolatlanom és akkor így már mivel 18 vagyok nem tudnak büntetést kiszabni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
De igen mert ha az idei tanévben töltötted be a 18 at attól még ugyan úgy tanköteles vagy és ugyanúgy büntethetik a szüleidet is. És persze még a családi pótlékot is kapják a szüleid utánad, mert még tanulsz.
2012. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt mondta az egyik tanárom hogy hiába ebben az évben töltöttem be a 18-at akkor már ilyenek nem vonatkoznak rám hogy büntetés gyermekvédelmi hatóság meg stb... hanem a családi pótlékot tudják elvenni illetve ha sok az igazolatlanom nem vagyok osztályozható
2012. márc. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!