Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csütörtökön szóbeli érettségiz...

Csütörtökön szóbeli érettségizek, és nem tanultam túl sokat se magyarból se töriből. Az írásbelim mindkettőből 3mas lett pár pont kellett volna a 4eshez. Mennyit kell teljesítsek hogy átmenjek mindkettőből?

Figyelt kérdés
Szóban felelésnél mindig megakadok ha tudom is, remeg a hangom és izgulok nagyon. A lényeg számomra hogy a 2es meglegyen mert OKJ-re megyek és nem tanulok tovább! Tapasztalatok érekelnek akik már érettségiztek! köszi:)
2009. jún. 15. 18:43
 1/5 anonim válasza:
100%

a történelem sosem tartozott a kedven tantárgyaim közé.

Bár az összes tételt átnéztem de nem nagyon tudtam őket.talán egy tétel volt amit szívesen húztam volna.ÉS mikor rámkerült a sor magamban mondogattam a tételszámát,ÉSSS láss csodát azt húztam.Akkorát röhögtem magamban .,szóval nem ártassz amagdnak ha belebeszéled a fejedbe hoyg sikerülni fog és ezt és ezt a tételt fogom húzni,Irodalomnál egy csomó tételn arról szól hoyg verseket kell elemezgetni,ha elédrakják a tankönyvet akkor szerintem nem nehéz.Én azt javaslom neked hogy még mindg van 2-3 napod ,nézegesd ,vmiről azért legyen fogalmad,ciki odaülni úgy hogy nem mondassz semmit sem.

2009. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
vegyél föl miniszoknyát és kivágott felsőt és akkor átengednek.
2009. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D kurv@ nem leszek mert nem így akarok előnyhöz jutni.
2009. jún. 15. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én emelt törire mentem kivágott felsőbe még tavaly, vagyis a blúzom ki volt gombolva és a vizsgáztató fiataé pasi tanár azt nézte végig, mikor nem ez volt a célom, de bejött:D
2009. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem mentem kihívóan mégis átmentem 5 tantárgyból, szóval, megvan. és nem is volt annyira nehéz
2009. jún. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!